Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szoktatok pukizni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szoktatok pukizni a barátotok előtt? :D

Figyelt kérdés
Vagy esetleg véletlenül kiszaladt? vagy szándékosan aztán ezen röhögni? párotok mit szól hozzá?
2010. máj. 24. 09:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%

igen


jocó (Emma)

2010. máj. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
szokott a barátnőm...:) viccesnek fogjuk fel...xP sztem az idióta dolog mikor valaki szégyell ilyesmit csinálni azelőtt akivel együtt csinál mindent
2010. máj. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
persze, mi úgy vagyunk egymással, mintha már házasok lennénk, büfögök, pukizok előtte, de ő is, ez már megszokott dolog, az elején, még nem akartam előtte, de mondta h ha kiszaladgálok akk meg is sértődik:Đ
2010. máj. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%
A baratom is szokott elottem. Nem szegyen, legalabb nem fajdul meg a hasa, es, ha veletlenul kiszalad, es budosseg lesz, akkor nem kell letagadja.:)
2010. máj. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%

elmegy a wcre.

de aki kicsit is ad magára, az nem dörrent oda a barátja feje elé.

2010. máj. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
Én állandóan púzok a csajom előtt. Nem ritka a csernobil erejű atomszél sem. Néha röhögünk, aztán sírunk a bűztől. Egyszer a nővérem fingott ki minket a nappaliból.
2010. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
68%

10.05-ös.


Na arra a koncertre azért befizetnék.

2010. máj. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

10:08 tessék..


Bölcs Salamon megmondta hangos fingnak nincsen szaga

de amelyik sunyi annak szaga irtózatos, fingjál tehát kisebbeket irgalmatlan büdöseket.


Nekem egyszer a nővérem "pukizott" egy csernobil erejű atomszelet....hát az egész család húzott ki a teraszra...ez a fing bazz, sunyin odakúszott mindenki orrához, elfoglalták a stratégiai fontosságú helyeket és egyszerre lecsapott az egész családra. Basszus, a nőknél ocsmányabbat a világon senki és semmi nem tud undorítóbbat púzni....

2010. máj. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

Lelki szemeim előtt:


-Szeretsz, drágám?

-Durrrrrrrrrrrrrr!!

2010. máj. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
29%
Én teljes mértékben egyet értek azzal, hogy amelyik nő fingik a barátja elött, az egy igénytelen tanyasi tenyeres-talpas paraszt, számomra ez k***a kiábránditó,Hál' istenek még ilyen nem volt, mert nem a tanyasi libákra bukok, így bnőm is igy van ezzel a témával... NŐ AZ ADJON MAGÁRA ÉS LEGYEN NŐ!Persze nekik is kell,de illik férre vonulni akkor a társaságból:)
2010. máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!