Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondogatják/írogatják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondogatják/írogatják, hogy ritka a hűséges pasi, mint a fehér holló?

Figyelt kérdés
Vannak, csak azok egy csajnak sem kellenek, sőt, észre sem veszik őket!

2012. ápr. 25. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem vesszük. Van is egy ilyenem. :) Az, hogy másoknak meg ez az élmény jutott és ebben hisznek... hát... szegénykék.
2012. ápr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van az a nő és van az a szituáció, amikor el lehet tekerni a pasik fejét.
2012. ápr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aki jóképű, sok csajt kaphat meg, ezért az ő világában a csaj értéke alacsony. Aki ronda, mint egy busz, kevés csajt kaphat meg, ezért az ő világában a csaj értéke magas. Ebből világosan látszik, hogy van egy olyan összefüggés, hogy ha egy csaj férfit akar magának, akkor szembe kell néznie azzal, hogy minél jóképűbbet választ, az annál valószínűbb, hogy meg fogja csalni, minél rondábbat választ, annál valószínűbb, hogy nem fogja megcsalni. Feltételezzük, hogy a csaj, se ronda, se hűtlen férfinak nem örülne. Meg kell találnia azt a számára ideális egyensúlyt, ami a legoptimálisabb neki, függően az elvárásaitól.
2012. ápr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, érdekes érvelés, én eddig mindig azt hittem, hogy a megcsalás jellem kérdése... :D
2012. ápr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
:D
2012. ápr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát logikus amit a 3. válaszoló írt. :O


Amúgy én hálistennek úgy tűnik (10 éve) hogy megtaláltam a számomra ideális egyensúlyt. :D


28/n

2012. ápr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van vmi abban, amit a 3. mond. Aki csúnya, az nehezebben talál csajt, ezért ha vmi csoda folytán mégis sikerül, akkor sokkal jobban megbecsüli az illetőt. Aki jóképű, az majdnem minden lánynak kell, ezért nem becsüli meg a bnőjét, mert ha megcsalja, és kiderül, rögtön talál helyette másikat. Arról nem is beszélve, h aki nem néz ki olyan jól, annak lehetősége se nagyon van, h megcsalja a bnőjét.
2012. ápr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez így baromság, hogy a jóképű csal gyakrabban. Volt nekem olyan ismerősöm, aki egyáltalán nem volt jóképű, mégis csalta a feleségét rendszeresen. Valamiért szerették a temperamentumát. Persze az ilyennek nem a világ legszebb nője jut, de van az a régi mondás, hogy "Zsák a foltját megtalálja." Az egész szerintem habitus kérdése. Sokszor a kevésbé jóképű pasik pont azért nőznek többet, mert folyton bizonyítási kényszerük van. Amúgy már nem győzöm itt a GyK-n hangsúlyozni más témákban is, hogy a szépség relatív. Ez alapján így nem lehet határvonalat húzni, hogy ez a típus csalfa, amaz már nem, mert nem elég jóképű hozzá.
2012. ápr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert ösztön. A fajfenntartás ösztöne, ami arra vezérli a hímet, hogy minél több utódot kell nemzenie. Ezzel szemben van a hűség, a család, stb., csak az ösztön kicsit többször győz, ennyi.
2012. ápr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!