Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg fehér holló lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg fehér holló lennék?

Figyelt kérdés

Párom elvált, az előző házassága inkább kényszer volt, nem szívesen emlékszik vissza rá. Mindig mondta, hogy még legénybúcsúja se volt és másén se volt soha.

Ezért néhány nappal az esküvőnk előtt, egy közös baráttal "összeesküdve" megszerveztem egy bulit neki, teljes titokban - az ajtóig nem is sejtett semmit.

Egy táncoslányt is rendeltem neki - felhívtam a lányt, töviről-hegyire elmondta, hogy miből fog állni a műsor, megbeszéltük a fellépőruhát, a zenét pedig ráhagytam.

A párom hajnalban rettentő boldogan, de nagyon értetlenkedve jött haza.

Szerinte ezerből egy nő rendelne neki táncoslányt. Tény, hogy nem mindenki ilyen típus, de nem is tartom annyira ritkának vagy meglepőnek.

A barátom többször bizonyította, hogy teljes mértékben hűséges. A lány táncos műsort adott elő, nem feküdt le vele, nem csókolóztak, nem cseréltek számot. Előadta a műsort, utána sok boldogságot kívánt az esküvőhöz, majd távozott. Képeket is kaptam utána - semmi olyan nem volt rajta, amiről ne tudtam volna és a barátom is részletes élménybeszámolót tartott.

Sőt, neki kissé kellemetlen is volt, mert nem tudta akkor, hogy én rendeltem és annyira azon kattogott, hogy mit szólnék hozzá, hogy a "hangulatjelzője" is fél hatnál maradt - ezzel azóta is cikizik a haverjai.


Tényleg fehér holló vagyok ezzel?


2010. nov. 22. 07:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Nem, dehogyis! Én is megtenném a páromért! SŐt azokat a párokat nem értem, akik már úgy indítják a közös életet, hogy a csaj hisztije miatt a legénybúcsún veszekszenek. Ez esetben miért kötik össze az életüket? Szerintem helyesen cselekedtél.
2010. nov. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
Hát egy picit igen! De legyünk őszinték. Akinek már volt előző házassága és kapcsolata, az ne a múltból táplálkozzék! Nekem is volt előző házasságom, a férjemnek is volt egy hosszú kapcsolata. De azért ne nagyon mocskoljuk már az előzőt. Ezt nem bántásnak szántam. Azért nem hiszem, hogy a párodnak fegyvert fogtak volna anno a fejéhez, hogy vegye el a volt feleségét. Amit meg tettél, az egy kellemes emlék lesz neki és neked is. Legyünk őszinték! Büszkeség tölt el a dicséretekért a barátai előtt. Sok boldogságot kívánok nektek!
2010. nov. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hááát...azért átvitt értelemben fogták a fegyvert a fejéhez... a fegyver azóta gimnáziumba jár..
2010. nov. 22. 08:10
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

irigyellek,de én ennél féltékenyebb tipus vagyok

vagyis nm jo szo a féltékeny,mert tudom h sose csinálna semmi olyat,csak maga a rossz érzés,h mást bámul


jah,és ritka az iyen,ismerettségi körömben nem is tudok mondani

2010. nov. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Most van kérdésed is vagy csak feljöttél ide dicsekedni, hogy hú de faxa csaj vagy? :D
2010. nov. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Igen, van kérdésem, mert nem tartom annyira ritka és elképzelhetetlen dolognak, mint ahogy beállították. Ezért érdekelne mások tapasztalata hasonló helyzetben.

Nem tartom magam fa.a csajnak - de ha te igen, akkor köszönöm az álruhás bókot.

2010. nov. 22. 08:16
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem vagy fehér holló, sokan megengedik ezt úgy tudom. De nekem pl nem lenne gyomrom ahhoz h a párom egy másik lányon legeltesse a szemét, meghát ne mondd nekem h kizárólag szűzies gondolatai voltak vele, biztos gondolt rá h jól meg lehetne du*ni, vagy hasonlók. Ha neked ez nem esik rosszul, ezzel nincs is semmi gond, de én biztosan nem engedném, nekem rosszul esne, sőt!
2010. nov. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
87%
"Hangulatjelzője is fél hatnál maradt" - micsoda szofisztikált megfogalmazás XDDD
2010. nov. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
én irigyellek. sajnos nagyon bizalmatlan vagyok, én nem tettem volna meg,de remélem egyszer én is megtudok majd valakiben ennyire bízni, meg magamban is. sz*r önbizalomhiány:s Sok boldogságot nektek :)
2010. nov. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Miért van önbizalomhiányod, mi az, amit "nem bírsz" magadban?
2010. nov. 22. 09:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!