Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az ellen, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az ellen, hogy ne legyek túl hamar szerelmes? 22F

Figyelt kérdés
Volt már 3 éves párkapcsolatom is, amiben nagyon szerettem a párom. Meg ezen kívül volt még egy-kettő alkalmi kapcsolatom is. De miért vagyok olyan típus, hogy túl könnyen szerelembe esek? Hajlamos vagyok félre érteni a nekem küldött jeleket, és egyből úszom a boldogságban. Persze, amikor kidrül, hogy valójában nincs is semmi, akkor nagyot koppanok. Hogyan lehetne ezen változtatni? Amúgy hasonló szituban van valaki?
2010. márc. 8. 20:03
 1/7 anonim válasza:
Hát, ismerd föl magadon ezt még időben :D És NE mutass túl nagy érdeklődést a csaj felé (ne nagyobbat mint amekkorát ő mutat). Amúgy több csaj egyszerre, és máris nem olyan nagy a koppanás, mivel mindig lesz más (tudom hogy ez így gáz, de ezt kell csinálni ha nem akarod hogy rossz legyen).
2010. márc. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagy lelked van,sokan beleférnének!Ilyen vagy,a szereteted ellen magadnak harcolni nem hiszem hogy lehetséges!:)
2010. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kb-ilyen vagyok 22F.
2010. márc. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elpirulok 20:15-ös! Tényleg tök aranyos amit írtál!
2010. márc. 8. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:
velem is ez a helyzet :P 19/L
2010. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hehe! 20:24 es! Ismerkedjünk össze, azt én is szerelmes leszek beléd, meg te is belém, azt boldogan élünk míg meg nem halunk!!! Jahúúúúúú!!! :)
2010. márc. 8. 20:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Én pont az ellentéted vagyok - szinte képtelen vagyok szerelembe esni, mert nem figyelek a nőkre egyáltalán. Ezt úgy kell érteni, hogy nem nézem őket, nem gondolok ilyesmire stb. Tehát ha ránézek egy nőre csak egy másik személyt látok benne, nem egy meghódítandó valamit vagy épp potenciális párjelöltet. Magányos fajta vagyok és ez nekem valamiért jó is így. :)


19/F

2010. márc. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!