Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő sem tudja mit akar? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő sem tudja mit akar? Mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Január óta tetszem neki,de nagyon fura típus.Voltunk együtt szülinapon,előtte azt mondta az egyik fiú ismerősömnek,hogy meg akar ismerni,mert nagyon tetszem neki,de nem lett belőle semmi,berúgott majd elment..múlt héten pénteken voltunk egy szórakozóhelyen,ahol kicsit ittas állapotban volt,beszélgettem vele,azt mondta nagyon jó csaj vagyok,már rég óta tetszem neki,bocsánatot kért szülinapi dolog miatt,majd sétáltunk puszilgatott,és végül csókolózás lett.. ezután nagyon kész volt,elment az autóba aludni,másnap beszéltem vele,semmire sem emlékszik,nem mondtam neki,hogy mi volt.. erre egyik haverom kérdezte,hogy össze- e jönne velem azt válaszolta hogy nagyon jó barátságot akar,előtte pedig elvolt,hogy járni akar,majd barátságot és így csinál már január óta.Miért?Ő sem tudja mit akar?a tesójával jóba vagyok,ő azt mondta,hogy a fiú ilyen,besz*ri,de részegen előjön az igazi énje.. 17/F 16/L
2012. ápr. 25. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
bolond a gyerek ennyi
2012. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tuti hogy emlékezett rá mi történt,még lehet jobban mint Te! Szerintem egy veréb,csak húzza az agyadat.....


26/F

2012. ápr. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát nem tudom.. haverjai szerint nem emlékezett semmire,mert majd 1 liter jack danielst megivott,azt se tudta hol van.. amúgy még csaja se volt,mert nagyon válogatós..
2012. ápr. 25. 14:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,pontosan így szoktam védeni a barátaimat Én is mint Ők Őt....érted!?
2012. ápr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen..
2012. ápr. 25. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!