Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan öltözködjön egy csaj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan öltözködjön egy csaj, ha meg akar fogni magának egy 30 éves pasit (de nem számít k. urvásnak)?

Figyelt kérdés
Linkeljetek képet légyszi
2012. ápr. 23. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2012. ápr. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a lényeg az, hogy ne legyen koszos, pecsétes a ruha

és ne úgy nézzen ki mint egy papagáj

2012. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ASOT ***** válasza:

figyelj!

Ha szép kedves arcod van, hosszabb ápolt haj, , egy feszes farmer, egy kissé testhezsimuló ruha, ami lezserebb kicsit felül, és jól nézel ki, az ideálja vagy, akkor nem kell különösebben kiöltöznöd!

2012. ápr. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2012. ápr. 23. 17:09
 5/7 ASOT ***** válasza:

találtam hasonlót! :)

[link]


nah egy ilyen is elég!

2012. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te mindegy hogy öltözöl,okosabbnak nem fogsz tűnni!De azért nagyon szurkolok!
2012. máj. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Izlésednek megfelelően!
2012. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!