Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira félek most mi lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira félek most mi lesz?

Figyelt kérdés
az a helyzet,hogy van egy osztálytársam,a barátnőm akinek van egy pasija,aki szintén az osztálytársunk,és ültünk kint a padon és a téma a sex volt.És én nagyon csúnya dolgot mondtam a fiúról.Erre a barátnöm 3szor nagyon fejbevágott.,azt mondta hogy b*** meg te k****,és ott hagyott,én pedig persze utána mentem,és mondtam hogy csak vicc volt,és az ís volt.Mondta,hogy jó aztán később meg is ölelt,csakhogy amikor mentem haza és ott ült a fiúval,akkor nagyo
2012. ápr. 25. 14:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*nagyon csúnyán nézett rám,levágott 1 műmosolyt,es megkérdeztem tőle,h még mindig haragszik.e és azt válaszolta,hogy megérdemelnék még pár pofont.Még nem mondta el a pasijának,de sztem elfogja,és az egészosztály megtudja majd,és gyűlölni fognak.Amúgy a csaj,gyorsharagú,viszont nagyon szeretem,és attol félek,hogy sohatöbbé nem fog megbocsátani.
2012. ápr. 25. 14:54
 2/13 anonim ***** válasza:

mit mondtál?

amúgy hány évesek vagytok? 12-14?

ja meg azon is elgondolkodnék, hogy aki 'háromszor nagyon fejbevág egy poén miatt' az barát-e..

2012. ápr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Most őszintén próbálom kitalálni mi olyan hihetetlenül vérig sértőt mondhat egy 12 éves egy másik 12 évesnek, ami miatt 3x meg kell ütni kocsiskáromkodással...

És az hirtelen haragú, nem gyorsharagú.

2012. ápr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
14:DMindenkivel ilyen a csaj.A gáz csak az h tényleg nagyon durva amit mondtam:h meglovagolom a barátját..de ebben tényleg nem volt semmi érzelem,csak vicc akart lenni,de őt rosszúl erintette.Viszont ha ezt az osztály megtudja..
2012. ápr. 25. 15:14
 5/13 anonim válasza:

14 évesen már lovagolni akarsz? xD az szép :P

neked még csókoloznod sem kéne ilyen korban,nemhogy lovagolni xD

2012. ápr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
kösz.az egész osztály tiszta perverz,nalunk ez nem számít durvának.víszont nekem annyi.szerintem jobb is ha beletörődöm^^:(
2012. ápr. 25. 15:39
 7/13 anonim válasza:
Viszont ha már mined vesze van,akkor már nyugodtan meglovagolhatod a pasit ;)
2012. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én ezt nem értem....én 14 évesen nem ilyen voltam...lehet, hogy én voltam a dedós...de 8.ban..mikor hazamentem suliból sokszor szaladtam ki a barátokkal labdázni, bújócskázni stbstb...nem azon járt az eszem, hogy egy fiút meglovagolok... :S
2012. ápr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
jaj istenem..ÉN SEM AZT AKAROM mindössze poénkodtam vele..nem volt ez célzás semmire..viszont most abban segítsetek kérlek,hogy mí lesz ha ezt mindenkinek elmondja a csaj?
2012. ápr. 25. 15:57
 10/13 anonim válasza:
Szerintem ezzel csak magát égeti le a csajmivel ez elég gyerekes viselkedés lenne,ha mindenkinek elmondaná
2012. ápr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!