Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit késhet, félek h baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit késhet, félek h baj lesz! Ma kellene megjönnie! Idegesség is számit? Tesztet csinálhatok ma?

Figyelt kérdés
Normális és segitőkész válaszokat várok!! Kérlek titeket!
2011. szept. 13. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen az idegesség miatt késhet !
2011. szept. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 napietus ***** válasza:
igen, a kimaradt menstruációkor már érdemes tesztet csinálni.
2011. szept. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Várj még egy pár napot. Nekem volt, hogy egy hetet is késett. Ez változó és sok mindentől függ.. De ha nem jön meg ezen a héten akkor mindenképp csinálj tesztet.

20/L

2011. szept. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

20/l !!

Most csináltam egy tesztet ami negativ lett! Később,pár nap mulva csináljak másikat?Vagy ma nem kellett volna megnéznem még ? Köszönöm az eddigi válaszokat!

2011. szept. 13. 16:26
 5/7 napietus ***** válasza:
az utolsó aktus után egy héttel érdemes még egyet csinálni, ha addig nem jön meg.
2011. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ráérsz jövő héten csinálni másikat ha addig nem jön meg. De valószínűleg meg fog jönni ha ez negatív lett, szóval egyenlőre nyugodj meg. Ez a legjobb amit most tehetsz.

20/L

2011. szept. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. szept. 13. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!