Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen ízű a sperma?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen ízű a sperma? Lehet, hogy nemsokára szexelni fogok a barátommal, de ha leszopom akkor kibírható e az íze?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
sós és keserű de attól függ mit evett a csávó pl egyen előtte csokit vagy ananászt attól édes lesz :) 24 ffi:)
2012. ápr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kibirhato az ize. Inkább az állaga vált ki gyakran undort.Ha nemsokára szexelni fogsz a btoddal, miért szopással akarsz kezdeni?
2012. ápr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem nyeltem le, de azt én sem értem, hogy miért akarsz első szexnél még szopni is. Szerintem ezt gondolt még át.

21 L

2012. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit savanykás, kibírható, de ha túl sok van én azt valahogy nem birom :/
2012. jún. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem szoptam de ugy terverezm, h nem is fogok... nem vagyok biszex, lezbikus vagy ilyesmi...a szexnek nincs köze a szopáshoz szerintem.... ezt az emberek minek találták ki.....sztem ez ocsmányság! Nem a szex...az természetes de a szopással az emberek túl messzire mennek (szerintem) de ahogy gondoljátok....
2013. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!