Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklatásnak számít?

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy férfit, aki egész normálisnak tűnt, megadtam neki a számom, de aztán folyamatosan hívogatott, sms-eket küldött, ezért megmondtam neki, hogy inkább keressen meg facebookon, (mert ott mégsem zavar annyira, mint telefonon)aztán ott is folyamatosan keresett, mondogatta, hogy találkozzunk, aztán furcsálltam, hogy csak én vagyok az ismerőse, ezért kicsit utánanéztem, és kiderült, hogy erről a profiljáról csak nekem írogat ... És akkor rákérdeztem, hogy ez micsoda, és mondta, hogy azt a profilját nem ő csinálta (de kinn volt a képe, meg az üzenőfalán kinn lévő írásokból rájöttem, hogy az ő :D ) aztán úgy voltam vele, hogy letiltom (de ezelőtt már tiltottam 1 facebookját, mert már agyamra ment) aztán igy letiltottam ezt a 2-t is... Rá egy pár percre ismerősnek jelölt egy másik facebookról... Azt gondolkodás nélkül tiltottam, utána 1 napig nem keresett, gondoltam leszáll rólam végre, de hajnali 2-kor kaptam tőle sms-t, hogy ő nem tud elfelejteni. Rá következő napon megint elkezdett hívogatni, de nem vettem fel. Délután láttam, hogy elég ordenáré módon irkál facebookon, de próbáltam nem foglalkozni vele... De kiverte a biztosítékot, hogy küldött 1 képet, amin látható a "férfiassága" :D Erre megírtam, hogy hagyjon már békén, felejtsen el...De írta, hogy én kívánatos vagyok, meg hogy nem tudhatom milyen lenne vele, meg hogy engem tényleg hidegen hagy-e a kép,amit küldött?! És hogy azért megnézné a fejem mikor ........ És egyéb undorító mondatokat írogatott, ezt is tiltottam egy pár perce. Ez zaklatásnak számít?


L/20


2012. ápr. 25. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
annak. tiltsd a francba, minek jelölöd vissza, úgy állítsd be a faced, hogy csak az ismerősök tudjanak írni üziket, cseréld a számod, aztán elfelejt
2012. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindig tiltsd le mikor ír. A számodat meg cseréld le. Egyszer csak megunja.
2012. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
77%
Tényleg nagyon szeretnék találkozni veled, nem viccelek és nem akarlak zaklatni. Miért írod le ezt másnak is. Miért nem válaszolsz?
2012. ápr. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ide bújtál kedves? :D


Már régóta próbállak elérni, de sosem tudlak.:(


Én csak szeretgetni akarlak kicsikét. :P


Fincsi kolbászom neked adom, csakis neked :P

2012. ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, magamra vessek, de ki gondolta volna, hogy ilyen?! Nem nagyon vagyok az a tipus, aki mindenkinek megadja a számát, és 1x adom meg, akkor is ez történik :D De mondta egy ismerősöm, hogy az ő volt barátnőjére is ilyen szinten rá volt állva, hogy folyamatosan kereste ... Lehet valami beteg ember? :D Meg mondta, hogy sokat jár a Deák fele, (ott ismertem meg) hátha ott láthat engem megint.... stb....
2012. ápr. 25. 16:32
 7/8 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy tudtok viccelődni, igazából szerintem is vicces, hogy léteznek ilyen beteg emberek :)
2012. ápr. 25. 16:33
 8/8 anonim ***** válasza:
SZólj néhány csúnya nagydarab haverodnak. Beszélj meg egy találkozót a perverz barátunkkal. És majd a csúnya nagydarabok romantikusan elmondják neki, hogy hol a helye.
2012. ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!