Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan történt az első csókod?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történt az első csókod? Leírnád a történetét?

Figyelt kérdés

íme az enyém:

Én házibuliban voltam egy lánykánál, 15. szülinapja volt (én is 15voltam), és leültem a hintaágyra, fölugrott mellém a kutyusa. Ő leült mellém és elkezdtünk beszélgetni, kutyust simogatni ^^. Aztán a kutyusról a kezemet szépen lassan vittem felé és kicsivel később már az ő combját cirógattam. Simiztem tovább még egy kis ideig, megfogtam a kezét, itt pár pillanatra csend lett, (nem az a kínos csend) aztán a másik kezemmel átöleltem, elengedtem a kezét, finoman elkezdtem közeledni hozzá, és megcsókoltam <3. Nem volt hosszú az első csók kb 15 másodpercig tartott, mert a kutyus meg elkezdett minket alulról nyalogatni :DD, ezért abba kellett hagyni. :( Úgyhogy szépen "egymásnak dőltünk", és ültünk tovább kézenfogva. Akkor már bátrabb voltam és mégegyszer megcsókoltam... és mégegyszer. :))

- 17/F



2012. ápr. 25. 16:40
 1/4 Mészenki válasza:
76%
Felelsz vagy merszesztünk
2012. ápr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Kimondták, hogy férj és feleség vagyunk, megcsókolhatjuk egymást. És mi így is tettünk. :)
2012. ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tavaly volt,17voltam. Emlékszem sokat beszélgettem akkoriban 1 csajjal,egyszer csak előállt,hogy tőlem ő többet akar.. Olyan kis nyuszi voltam még akkor :D Aztán egyik szórakozóhelyen elég sokat ivott,odajött,és azt mondta,hogy nah most te eljössz velem sétálni : ) Ott már tudtam,hogy mi lesz a vége
2012. ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Balatonon nyári táborba. Kaptam egy fülest az utolsó este előtt, hogy bejövök a csajnak... (azóta is hálás vagyok aki megsúgta :) aztán mondhatni kissé leitattuk egymást, beszélgettünk, és a végén csók. aztán még több csók :D


16 lehettem.

2012. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!