Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs para, ugye? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs para, ugye? (többi lent)

Figyelt kérdés

Lassan 18 éves leszek. Most vagyok másodszor szerelmes. Összejöttem egy 21 éves sráccal. Sokszor megkapom, hogy dögös, és okos vagyok, ami ritka. Végre ő elhitte, hogy nem vagyok megközelíthetetlen, hiába tartják úgy sokan. Tuti meg fog lepődni a srác, ha szóba kerül, hogy szűz vagyok. Ez nem olyan nagy gond nem? Másik, hogy mennyire fog fájni, ha lefekszünk? (ő tapasztalt) Nem szoktam semmit feldugni, egy ujjam befér, kettő is talán. Ugye nem lesz gáz, és tudom majd élvezni?

Köszi a normális válaszokat! :)


2012. ápr. 25. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Egyátalán nem gáz,inkább érték :)


Ha rendesen figyeltek az előjátékra és rendesen felizgulsz benedvesedsz és nem fogsz idegeskedni miatta mert az is ront rajta akkor nem kéne fájnia és fogod tudni élvezni.


De ha ennyire félsz tőle vegyél síkosítót :)

2012. ápr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha belegondolok, nem félek, inkább várom. Csak ott ne jussok eszembe semmi negatív gondolat...
2012. ápr. 25. 16:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló tuti nem nő. Az első alkalom nem azért fáj egy lánynak, mert nem elég nedves, hanem mert szűzhártyája van.
2012. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eltaláltad nem vagyok nő de voltam nővel és nem fájt neki és szűz volt.Nem mindenkinek fáj ha átszakad ha mégis akkor sem lesz annyira intenzív sőt az sem biztos hogy átszakad.Azért szokott fájni mert beképzelik nincsenek eléggé felizgulva vagy idegesek aminek hatására a hüvelyben az izmok összehúzódnak és még jobban összeszűkül ...
2012. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezektől teljesen független a fájdalom, és a vérzés mértéke.
2012. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy olvass már utána kicsit csak esetleg érdeklődj már másoknál.Nem 1 embertől hallottam és nem 1 helyen olvastam ..
2012. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sőt ebből 2-t még tapasztaltam is :)
2012. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!