Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most hogy hódítsam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy hódítsam meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban aki nagyon tetszik de nagyon kiszámíthatatlan egyszer jó vele beszélni utána meg valahogy megváltozik és azt érzem hogy utál. Mellettem ül és szerintem én is tetszem neki mert amikor összeér a könyökünk akkor nem veszi el. Amikor facebookon írok neki akkormeg mindenre nemet mond.

2012. ápr. 25. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom nem több 13-nál. Ebben a korban még ilyenek. Szerintem kedvel, csak nem akarja hogy észrevedd ezért mutatja időnként az ellenkezőjét.
2012. ápr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
9-edikesek vagyunk mindketten:D
2012. ápr. 25. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!