Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy észre vegyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy észre vegyen végre?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy pár hete valamiért nagyon megtetszett egy srác a suliban, nem különösen helyes, nem is ismerem, de valahogy felkeltette a figyelmemet és azóta egyre jobban bejön, de egyszerűen soha nem néz rám. Miért van ez? Mit tegyek, hogy felfigyeljen rám?
2012. ápr. 25. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Villants neki :D
2012. ápr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi. :'D

azért ennyire még csak nem rossz a helyzet vagy mégis?

2012. ápr. 25. 17:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Sétáltass előtte 1 kecskét pórázon :D tuti siker
2012. ápr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Neked már bejött gondolom:D

de most komolyan már úgy szenvedek és annyira szeretném, hogy ha csak egy icipici pillanatra is, de figyelne rám.

2012. ápr. 25. 17:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor menj oda hozzá és beszélj vele :D
2012. ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez így tényleg tök jó lenne meg minden, de ha rám sem néz, akkor gondolom ha odamennék is, rögtön azt gondolná, hogy mit akar ez a hibbant csaj? mert egy jó csajnak gondolom minden srác örül, ha dumál vele, de én nem igazán vagyok abban a státuszban.
2012. ápr. 25. 17:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerinted jól nézel ki ? Meg mit mondanak rólad más lányok ? Lehet nem veled van a baj csak most annyira nem érdeklik a csajok.De ha most nem nézeget téged akkor sehogy se fog.Valahogy vedd fel vele kapcsolatot
2012. ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csináld azt hogy "véletlen" nekimész és ha megtetszel neki akkor hidd el fog még téged nézegetni!
2012. ápr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szerintem igen, valamitől különleges.:)

Az a helyzet, hogy nem rég fogytam elég sokat és azóta mindig, hogy szép meg csinos vagyok, de ez szerintem nem igazán, nem hiszem, hogy ez igaz lenne.

Szóval esélytelen, hogy bejönnék neki?:/

2012. ápr. 25. 17:49
 10/10 A kérdező kommentje:
hmm ez a "véletlen" neki megyek egész jó:D még gondolkozok a kecskés megoldáson is:'D
2012. ápr. 25. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!