Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem van elegem abból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van elegem abból, hogy akaratlanul is meghódítok olyanokat, akik teljesen közömbösek, de nekem is nagyjából ennyi esélyem van azoknál, akik nekem tetszenek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
That's life...:*
2012. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Igen, csak neked van eleged ebből, mindenki más mazochista és élvezi.

...

Szerinted?

2012. ápr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát ha rád is többnyire kövér, undorító hústornyok tapadnak, akkor teljes mértékben megértelek, tesó! :D
2012. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Költői volt a kérdés. Gondoltam: miért ne vitatnám meg a témát a sorstársakkal?
2012. ápr. 25. 21:52
 5/15 anonim ***** válasza:
Haha...haha...második válaszoló! Direkt szívatod szegényt,amikor pontosan tudod,h miért tette fel a kérdést.:D
2012. ápr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

korod?

nemed?

2012. ápr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem :)). Rám egész helyes lányok "tapadnak", nem kövérek. Ha hiszed ha nem, ez rosszabb, mert mindig az jár a fejemben, hogy miért nem tudok beléjük szeretni.
2012. ápr. 25. 21:54
 8/15 A kérdező kommentje:
Már az is megfordult a fejemben, hogy valamit rosszul csinálok. Szerintem akik tetszenek nekem, ezt valahogy megérzik :S, és azonnal értékemet vesztem.
2012. ápr. 25. 21:56
 9/15 anonim ***** válasza:

ma 21:56


nem is állsz messze az igazságtól!


olvasgass egy kicsi pszichológiát meg női testbeszédet!


a nők ha csak nem szerelmesek egyenesen menekülnek azoktól a pasiktól, akiknek bejönnek.


szóval úgy kell meghódítani őket, hogy ne tudják meg, hogy te neked kib@szottul bejönnek és inkább a jellemüket dícsérgesd

2012. ápr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Igen,jól beszél az előző ,

én is megszívtam így 1szer,amikor túl komolyan vettem a csajt.

de újra nem követtem el a hibát,és direkt úgy tettem,mintha nem jönne be,csak kedvelném mint embert,és láss csodát,össze is jöttünk mindjárt;)

2012. ápr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!