Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ahogy mulnak az evek egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahogy mulnak az evek egyre gyakrabban jut az eszembe elso szerelmem (ami szamomra rosszul vegzodott), ez csak nosztalgia a be nem teljesult almok miatt, vagy akaratlanul is raebredunk, mi maradt ki az eletunkbol?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is eszembe jut olykor és a legrosszabb, hogy talán tényleg Ö volt az igazi...


bár remélem megcáfolja majd valaki.

2012. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem is szintén ez a problémám, pedig már nem vagyok óvodás és nem ma volt..
2012. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tehat nem vagyok egyedul ezzel,ugy latszik a termeszetunk egyik rossz tulajdonsaga hogy keptelenek vagyunk egyes fejezeteket vegleg lezarni eletunkben.
2012. jan. 28. 22:03
 4/7 anonim válasza:
Mennyi ideje bánt ez a dolog?
2012. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hat egy nehany eve mar elojon mar,csaladban elek,felnott gyerekem van,azonban neha valahol ott bujkal az a gondolat hogy

maskep kellett volna alakuljon az egesz,persze lehet hogy en latom nagyon ferden a dolgokat.Tudom,sokan azt mondanak,elegedjunk meg azzal ami van,a multat nem lehet atrendezni.

2012. jan. 28. 22:17
 6/7 anonim válasza:
Elég érdekes belegondolni mi lehetett volna. Főleg, hogy volt ember akiért többet tettél volna meg. Meg valószínűleg neki sosem jutsz eszébe. Ez mind rossz.. és így is marad. És idővel csak sűrűsödni fog.
2012. jan. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pontosan igy latom a dolgokat en is,neki pedig mar reg eszebe sem jutok,errol meggyozodtem.
2012. jan. 28. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!