Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem van elegem abból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van elegem abból, hogy akaratlanul is meghódítok olyanokat, akik teljesen közömbösek, de nekem is nagyjából ennyi esélyem van azoknál, akik nekem tetszenek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 21:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ismerős az első fele, a második részét mindjárt átírom, és magyarázok.


Akiknek abszolút nem akarok tetszeni, azoknak bejövök, elkezdenek rám nyomulni.


Valamiért eddig mindig meghódítottam azt, akit meg akartam hódítani, de aztán amikor odaértem, hogy na akkor ebből párkapcsolat lesz, már nagyon komolyodik a dolog, hirtelen egyszerre nem tetszik a lány.


Na EZ az idegesítő! Mert így gyakorlatilag bárkire nyomulok, amint "megkaphatnám", már nem kell.

Ez ellen mit lehet csinálni?

2012. ápr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Már gondolkodtam azon is, hogy összejövök valamelyikkel azok közül akiknél van esélyem (de nem vagyok szerelmes beléjük kicsit sem). Elég sokan csinálnak így. Működik az ilyen kapcsolat, vagy csak a látszat van meg?
2012. ápr. 28. 20:30
 13/15 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem, csak én lány vagyok. Nem akarok én megbántani senkit, de mindig olyanok szeretnek belém, akik nekem közömbösek. Most is, van egy srác akivel ez a helyzet, nem akarom megbántani. Viszont az a férfi aki meg nekem tetszik, még csak nem is gondol rá, hogy bármi is lehetne köztünk. :/
2012. ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet. Ha összejössz eggyel azok közül, akik nem tetszenek, boldog nem leszel tőle. Viszont nem fogsz próbálkozni tovább, így megfosztod magad attól az esélytől, hogy az egyik lányt (akinek tényleg tetszel) meghódítsd.
2012. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
(aki tényleg tetszik)*
2012. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!