Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha egy lány szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha egy lány szeret fiúkkal haverkodni/barátkozni? És ettől még tetszhet egy fiúja?

Figyelt kérdés

Valahogy jobban kijövök a fiúkkal mint a lányokkal. Nem vagyok finnyás, nem félek bogaraktól, nem rinyálok és nem pletykálok stb... A divat sem érdekel! - De úgy nézek ki mint egy lány: Hosszú haj, lányos arc :D

A lányok gyakran besértődnek a legkisebb poénon is és központmániásak. Egymást beszélik ki a hátuk mögött stb.

Egy lány barátom van ő a legjobb barátnőm. Azon kívül a többi barátom/haverom fiú!

Ők nem vesznek össze minden kis apróságon és tényleg kitartanak a másik mellett. Jókat lehet velük beszélni. Na meg szeretek sportolni, bár nem vagyok izmos... de szívesen játszom. Aktív vagyok, humoros és sokszínű, ezt a fiúk szeretik.

Szerintetek ez baj?

Gyakran kibeszélnek evégett, de ez nem is zavar. Csak ha megtetszene egy fiú vajon haverként nézne rám? O.o

Én szeretek önmagam lenni, de félek hogy ez taszítja egy fiút hogy ilyen barátnője lenne.

Mit gondoltok?

17/L


2012. ápr. 26. 16:04
 1/9 A kérdező kommentje:
bocs a végén az *fiúnak* akart lenni :P
2012. ápr. 26. 16:05
 2/9 anonim ***** válasza:

A kérdést olvasva azt hittem 12-13 éves lány vagy . 17 évesen lehetne annyi önkritikád hogy ezen ne forogj.

Természetesen nem minden fiú a barbibabákat szereti, sőt.

2012. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj :D

de ha jól el vagy velük

2012. ápr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát én ugyanígy voltam ezzel mindig is, mint Te. Tizenévesen még lehet, "rontotta" az esélyeimet, de 19 éves korom óta sokkal inkább segít, hogy ilyen típus vagyok.


20 körül, vagy afölött már egyre csökkennek a fiúkban a sztereotíp beidegződések a "lányos" lányokról, és előtérbe kerül az, hogy mennyire tudják jól megérteni egymást a felek.

Nekem pl. párkapcsolatban sokat segít, hogy tudom, hogyan kell kommunikálni egy pasival ahhoz, hogy megértse, amit mondok, és ne női hisztinek érezze. És én is jobban megértem, mit akar/gondol/érez a másik.


Ha pedig egy fiúnak igazán megtetszel, beléd szeret, az beléd szeret mindenképp. És így több esélyed is van fiúkkal összeismerkedni.


Szóval cseppet se aggódj emiatt, szerintem jól jártál, hogy ilyen típus vagy, én legalábbis nagyon élvezem, hogy míg más lányok ülnek a szobasarokban és kombinálnak, hogy most akkor ki keresse legközelebb a másikat, és nyomulás-e, ha ír még egy smst, addig én boldogan rácsörgök a pasimra és elmegyünk valahova együtt... :)

2012. ápr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Amúgy tényleg 17 vagyok.

És nem vagyok önbizalom hiányos :D

De volt olyan hogy tetszett egy fiú de csak a barátot látta bennem...

Amúgy tudom hogy nem miden fiúnak a "barbie baba" tetszik. Mint mondtam sokat beszélek fiúkkal!

Persze tudom hogy az csak egy fiú volt a sok közül, de azért fájt... És ha belegondolok hogy egy ha lányosabb lennék tetszettem volna neki. De elfelejtettem őt, mert azt akarom hogy önmagamért szeressenek...

Nem vagyok olyan aki pasi után kutat, de ha megtetszik valaki fáj tudni, hogy ezért utasít vissza, amikor tök jól érezzük magunkat egymás mellett...

2012. ápr. 26. 16:19
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi 2. és Palm :)
2012. ápr. 26. 16:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, sajna ez benne van a pakliban, hogy akadnak majd fiúk, akikkel jól elvagy, és részedről több is lehetne, de nekik nem... De ez tényleg csak egy eset, és még hosszú időd van ismerkedni.

Viszont ha lányosabb lány lennél, akkor lehet, hogy tetszettél volna neki, csakhogy az nem Te lennél. És nem akarhatod, hogy valaki más légy, és amiatt tetsszél a srácnak, ez teljesen őrült dolog lenne. :)

2012. ápr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát igen :/

És tényleg köszi, lehet hogy tudom magam is, de másoktól hallani ugyan ezt sokkal biztatóbb :D

2012. ápr. 26. 16:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébiránt 17 évesen még szerintem tök normálisak ezek a kételyek. Ilyenkor még sok fiatal keresi a helyét, saját magát. A kedves nagyarcú hozzászólónak már biztos jól fejlett önismerete volt 17 évesen. Azért ilyen empatikus most is másokkal.


Egy szó, mint száz: szerintem hajrá, vagány csajok! :) Egy azért fontos: túlzásba se ess, és ha lesz majd egy igazi, szép párkapcsolatod, merj nő lenni benne. Nincs is annál jobb, mint amikor egyszerre szereti valaki a csibészes oldaladat, meg a NŐT. :)

2012. ápr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!