Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ismerkednek az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ismerkednek az emberek interneten?

Figyelt kérdés
sokak szerint azért mert félősek az emberek, pl: a fiúk nem mernek odamenni a lányokhoz az utcán, mondjuk szerintem ez igaz.
2012. ápr. 26. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
...akkor mi a kérdés?
2012. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én még interneten sem merek csajokra írni, nemhogy utcán odamenni
2012. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

hát az hogy miért?

az csak az én gondolatom volt amit meg lehet cáfolni.

2012. ápr. 26. 19:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez ilyen végső mentsvár. Csak hamarabb "lebombázzák", mint élőben...
2012. ápr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én azért próbálkoznék neten ismerkedni mert félős vagyok a félénkségem meg az általános iskolás rossz emlékekből fakad meg a mostani szakközépiskolás dolgokból
2012. ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én pl soha nem ismerkedtem a neten...

de most hogy nincs barátnőm és külföldön dolgozok ezért nem marad más.

2012. ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda kérdés. Mert óriási lehetőség! Egyrészt sokkal könnyebb írásban kommunikálni, sokkal könnyebben lehet megnyílni de hazudni is! Másik ami fontos, napi szinten az átlag ember bejár egy icipici területet ,mondjuk melóba,suliba be aztán vissza.Itt az ellenkező nem csak nagyon kis részével találkozik. No ebből a kevésből is a többség foglalt! De aki foglalt arra nincs ráírva ez, meg kell kérdezni..Ez sem megy mindenkinek ,utcán leszólítgatni az embereket és kifaggatni. Elvileg a társkeresőkön csak azok vannak akik társat keresnek (persze tudom ,sok a hülye meg az unatkozó hazudós )de azért le lehet szűrni a lényeget és ki lehet válogatni a gyémántot a szén közül , nagyobb eséllyel és választékkal mint offline.Másként mennyi lenne az esély ,hogy egy másik kerületben vagy városban lakó két ember összejöjjön, hiszen egyik sem jár arra mint a másik...
2012. ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2-es! Nem kell félni tőlük, írj rájuk vagy menj oda hozzájuk! Nem fognak lelocsolni benzinnel és felgyújtani, vagy megverni!!!! :D

Én erre gondoltam régebben, mikor ilyen problémám volt és bevált.


Nagyon ne menj plátói szerelembe viszont, ábrándozni egy lányról teljesen felesleges és nincs értelme, mert akkor nem fogsz összejönni vele, az biztos. Sajnos én már tapasztaltam régebben. Ez egy jó tanács!

2012. szept. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!