Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érett gondolkodású tinilányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érett gondolkodású tinilányok is ismerkednek az interneten?

Figyelt kérdés

Első éves egyetemista fiú vagyok, teljesen új környezetbe csöppentem, új város, új iskola. Nagyon szeretnék megismerkedni lányokkal, de a velem egykorú lányok már kész hölgyek, ők már a 22-24 éves fiúkkal ismerkednek, a felsőbb éves lányokról nem is beszélve.

Ezért gondoltam arra, h középiskolás lányokkal kellene megismerkednem, de mivel számomra teljesen idegen ez a város, így az egyetlen megoldásnak az Internetes társkeresés tűnik.

Mivel nem nagyon vagyok jártas a netes társkeresőkben, ezért az lenne a kérdésem h a picit érettebb gondolkodású 16,17,18 éves lányok is használják ezeket vagy ez csak a komolytalan playboy-jelölt lányok kiváltsága?


2010. febr. 16. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elég sokan használják, bár az a kevés, akiknek eszük van, nem nagyon találhatók meg a csetponthun és társain.
2010. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
inkabb az eretleneke persze van kivetel de az a kivetel valoszinuleg csak poenbol megy fel oda az eretebb tipus szerintem elobe ismerkedik :D de biztos van kiveteles kivetelek akik oda felmennek habar nem vagyok benne biztos en sem vagyok jartas ebben a tarskereso oldalakban :D en utoljara 10-11 eves koromban voltam ott az volt mar lassan 8 eve
2010. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a férjemmel a neten jöttem össze. Szóval szerintem használják érett lányok is a netet.
2010. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jovan na csaltam masfel evet >.<
2010. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én azt vette m észre hogy neten a csúnyábbik része ismerkedik.

Egyszer mikor kipróbáltam akkor ezt tapasztaltam. Élőbe a legjobb, hamarabb meg is találtam és együtt vagyunk :))

2010. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én se vagyok ennek a híve, nem is erőltetném a dolgot, de mégsem mehetek oda a középiskola elé leszólítani a lányokat. Csak egyáltalán megismerkedni szeretnék az illetővel, aztán persze rögtön személyesen találkozni vele amilyen hamar csak lehet.
2010. febr. 16. 20:51
 7/12 anonim ***** válasza:

Pedig tuti bejönne ha aránylag jol is nézel kih..

Nem egy középiskolás lány ismerősőm van akinek kb. 22-25 éves pasija van.. :-/ Vagy még több..

18/F

2010. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
fhuu akkor tenleg cinkes a helyzeted probalj megbaratkozni az alt isk csajokal 8 osokal mast nem tudok ajanlani :/
2010. febr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is a neten ismerkedtem meg a párommal, ráadásul a chat.hu-n. :-D Igen, azért ott elég vad emberek vannak, chatsex?, camsex, és társaik. :-D Elég is belőlük. Szerencsére már nem beszélgetek rajta senkivel sem, mióta összeismerkedtünk, csak ott vagyok rajta, ennyi.

Igaz én már nem tini vagyok, meg dolgozom is (védőnőként), akkor még suliba jártam, amikor azzal az oldallal foglalkoztam.

23/ Nő

2010. febr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én szivesen megismernélek:), bár, hogy mennyire vagyok komolyabb gondolkodású, nem tudom, de irj egy privat e-mailt és majd eldőntöd. Én nem tudok irni, mert a kérdésed alatt nincs engedélyezve a privat e-mail küldése.
2010. febr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!