Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy pasi akivel már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi akivel már nagyon régóta levelezek interneten keresztül és gondoltam az összes írásait papírra vetem, jó ötlet szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon szép naplóm, és abba gondoltam, hogy leírok mindent amiket eddig írtunk egymásnak, dátummal feltüntetve :) Néha olyan jó visszaolvasni amiket írt :)
2012. ápr. 22. 12:54
 1/6 A kérdező kommentje:
És ha majd egyszer találkozom vele, akkor majd megmutatom neki, valójában egy kicsit többet érzek iránta mint egy egyszerű levelező társ.
2012. ápr. 22. 12:56
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha te úgy gondolod. Én csak azt nem értem, minek itt ezt megkérdezni?! :D
2012. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tervezitek, hogy találkoztok?
2012. ápr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem elég szóban elmondani hogy többet érzel iránta. ez amúgy sem egy lány dolga..

elég betegesnek találná, és megijedne.

2012. ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van utolsó:)
2012. ápr. 22. 13:08
 6/6 anonim ***** válasza:

OFF: Mivel én egy romantikus írói lélek vagyok, megcsináltam ezt. Ugyanígy kigyűjtöttem egy szép könyvbe őket, bár azok Facebook-beszélgetések voltak, de a fiú is ugyanolyan romantikus alkat mint én. Nagyon értékelte, még egy kicsit be is könnyezett, mikor megkapta tavaly karácsonyra. Szóval én jó ötletnek tartom. :)

19L

2012. dec. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!