Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Férfiak! Nektek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Férfiak! Nektek nem kiábrándító, ha egy lány/nő azt mondja, hogy a "f@szom ki van"?

Figyelt kérdés
Személy szerint engem már nem érint, mert megtanultam moderálni önmagam, de elgondolkodtam azon, hogy ez hogy érinti az ellenkező nemet. Mivel én eléggé vizuális vagyok, nem értem miért lett ez a kijelentés ennyire uniszex.
2012. ápr. 27. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Inkabb ezt mondja mint h szidja vmelyik csaladtagod..
2012. ápr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
kiábrándító
2012. ápr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem a legjobb kategóriába írtam, nem bánom, ha a moderátorok áthelyeznék a Kultúra és közösségbe.

Első, némiképp igazad van, de ez sem szebb, meg az sem.

2012. ápr. 27. 13:48
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
szerintem semmi gond nincs vele. ez már nem számít csónya beszédnek.
2012. ápr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

De igen, kiábrándító. Thaiföldi p.öcsöslánytól elfogadható, egyébként nem.


Lányok, legyetek kreatívak, találjatok ki valamit!


És egyébként csúnya.

2012. ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még általános iskolában hallottam ezt egyik osztálytársnőmtől, kiábrándító, undorîtó volt akkor. Most is zavarna, hogyha hallanám lány szájából.
2012. ápr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én néha elég csúnyán tudok beszélni. Pl ha beverem a lábam v valami. A barátom csak röhög rajta
2012. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
3. ez igaz. Manapság (sajnos) nem tartozik a csúnya beszéd kategóriába, itt inkább az értelme miatt kérdezem. A Nő és az Ő saját f@asza....
2012. ápr. 27. 15:18
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem 3. az én voltam. :-))) negyedik!!! :-DDD
2012. ápr. 27. 15:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Annyira nem szeretem, ha egy lány sűrűn beszél csúnyán. Manapság ez a menő, de én akkor sem szeretem. Persze én is beszélek csúnyán, ha valami bosszúság ér, de nem úgy mint mások. Minden mondatban egy csúnya szó -.-"
2012. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!