Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, kiábrándító, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, kiábrándító, ha egy lány nagyon antiszociális?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 21:35
1 2
 1/19 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
Mennyire nagyon? Mert ha nem jönne randira akkor eléggé ha arra eljönne akkor nem
2012. ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
utálja az embereket? eléggé...
2012. ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%
csak ha csúnya is hozzá
2012. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Engem nem érdekel, hogy Anti szociális vagy sem, a lány a lényeg :)


Na jó, a förtelmes szóvicc is megvolt. Per pillanat zavarna, mert én is az vagyok, és olyasvalakire vágyom, aki segít, hogy ne legyek az. Kényszerít, hogy szociálisabb legyek..

2012. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Most tényleg antiszociális személyiségzavarra gondolsz? Mert az pl. empátia hiányát is megába foglalja, ami kiábrándító szerintem. Ha viszont arra céloztál volna ezzel a kifejezéssel, hogy nem jársz társaságba meg ilyesmi, akkor nem gond, én is ilyen vagyok pl (bár fiú).
2012. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha idővel és sok türelemmel meg lehet szelídíteni, akkor nem zavar. Valamennyire én is antiszoc vagyok, így megértem.
2012. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legyen ilyen, mint k*rva vagy plázacica (bocs a szóismétlésért). Egyébként nekem tetszenek a picit nyugisabb lányok.
2012. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%
az ágyban a kutyát nem érdekli hogy káromkodik :D
2012. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy a fiú milyen beállítottságú.

Ha rock koncerteken pogózó kocsmabandi, plázamajom, vagy diszkós k*csög, akkor zavarja.

Ha nyugodt, csendesebb típus, akinek nem mániája a tömeg és a feltűnés, akkor nem gond...

2012. ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ajjaj... szerintem az aszociálisra gondoltál.

Vagy nem? Mert ha ANTIszociális, az tényleg nagyon kiábrándító tud lenni xD

2012. ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!