Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem normálisak ezek az érzések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem normálisak ezek az érzések ennyi idősen ugye? Miért van ez? 18/f

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet ,hogy valamiért egy ideje annyira zárkózott lettem, és nem tudok normális kapcsolatot kialakítani senkivel. Az előtt se ment annyira rendesen ,akkor pont a másik véglet voltam, de mostmeg egyedül vagyok itthon és képtelen vagyok kimozdulni. Kb egy hete volt ,hogy lett volna esélyem összejönni egy olyan lánnyal akit már elég régóta nem láttam de régóta is tetszett és egyszerűen olyan fura érzésem volt vagy nemtudom ,aztán hagytam a dolgot és elmentem ,mert tényleg olyan érzésem jött elő, mintha szabályosan menekülnöm kellett volna a helyzettől, olyan mint mikor hazaérsz egy hosszú nyaralásról és nem találod a helyed és szomorú lettem de nem tudom miért.
2012. ápr. 27. 15:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Kb olyan érzés volt mint mikor kisgyerek az ember és nem érzi jól magát napközibe vagy mittomén és fel kell hívni az anyját hogy jöjjön a gyerekért... Persze most nem anyám hiányzott nem kell félre érteni. Csak ezt a menekülési kényszert próbálom érthetővé tenni. Olyan sz*r mi volt ez? De azóta se szűnt meg rendesen, szinte olyan érzékeny a lelkivilágom mint egy kisgyereknek, elkezdtem a társadalmi igazságtalanságokon rágódni , sajnálni azokat akiket megbántottam vagy akikkel g*ciskedtem ,még a régi ellenségeimet is! Nagyon sz*r érzés, azóta tényleg csak szeretetre vágyom... Kezdem nagyon homárnak érezni magam :D

Amúgy ez nem vicces...

2012. ápr. 27. 15:51
 2/12 anonim ***** válasza:
Asszem depressziós vagy, és egyre mélyebbre taposod magad bele. Ha egyedül nem tudod pozitívra váltani a szemléleted, kérd szakember segítségét. Amúgy ilyenkor jól jönnek a haverok, a buli, vagy bármi ami örömet okoz.
2012. ápr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szóval ez azért lehet? :/ Amúgy mostanába gondolkodtam rajta ,hogy lehet megint depressziós vagyok. Már voltam az tavaly nyáron -bár akkor betegség miatt. Ja és sajna pszichológushoz is járok mert ugye mint írtam vannak problémáim. Bár mint írtam zárkózott vagyok is ilyen szerelmi dolgokat sose mondok el neki. Amúgy ilyen szociális fóbia szerűségem van.
2012. ápr. 27. 16:10
 4/12 anonim ***** válasza:
Simán depós vagy. A pszichológus majd rávesz valami trükkel, hogy felszabadítsd kicsit az elméd, nyitottab légy, összejösz egy aranyos kedves leányzóval, aki majd helyreteszi az agyad:)
2012. ápr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát az nagyon nagyon jó lenne :) De szerintem itt többről van szó. (tényleg van szoc.fóbiám) DE ez amúgy depi lehet szerintem is. és mégis mi az a trükk? mert nekem még nem szabadították fel az elmém...
2012. ápr. 27. 17:00
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát azt csak ő tudja:)

Ha ilyen szorongásos problémáid vannak, keress fel egy kineziológust.

Valahol a pszichológus és a sámán között van:D

Nem kezel gyógyszerrel, keresztlányomnak segített.

2012. ápr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ninc jobb "pszichològus" mint egy baràt. Èn sosem giondoltam hogy egy idegen ember meg tudna érzeni igazàn. Csak elemzgt és a szerint mond véleményt. Inkàbb a haverokkal beszéld meg sétálj velük a parkban stb. :)

17/l

2012. ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kineziológus? voltam egy ilyen reikis ööö gyógyítónál, csak aztán mégse oda jártam inkább pszichomókus maradt mert egyrészt tök megijesztett :D másrészt meg akkor volt egy szerelmi bánat szerűségem és aztmondta hogy x alkalommal kell jönnöm , és egyrészt sokalltam másrészt meg nem volt annyi időm. Így utólag persze hülyeség volt. Bár kitudja. Egy picit lehúzásnak is tűnt.
2012. ápr. 27. 17:28
 9/12 anonim válasza:
Én beszélgettem másokkal és megszűnt...
2012. ápr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Áh, nem reiki, a sámán azért írtam mert igazán én se tudom hová tenni amit csinál.

A lelkedet próbálja gyógyítani, leki eredetű gondokkal foglalkozik, teljesen elfogadott tudományág.

A pszichológus az elmédet próbálja rendberakni, a pszichiáter ugye orvosit végzett, sokszor gyógyszerekkel kezel( nem feltétlen rossz), a kineziológus a lelkedet kezeli.

Amúgy meg azt mondom, egy szó, mint száz, találj egy kedves lányt, egy jó sex egyből rendberakja az ember lelkét:)

2012. ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!