Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyiből kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyiből kellene levágnia egy férfinak, hogy nem kívánatos a közeledése?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlen helyzetbe kerültem, a főnököm rám hajtott, tapogat, elég perverzen bókolgat egyfolytában, hív ide-oda. Én minden közeledését kikerülöm, de nyilván a munka miatt muszáj beszélnem vele. Annyit tudok tenni, hogy nem megyek vele el sehova ahova hív, nem válaszolok semmi megjegyzésre, csak kínosan mosolygok, és nem nézek rá, ha bámul, de nem vágja le a dolgot. Konkrétan sarokba szorít, és teljesen leblokkolok tőle, mert közben meg majdhogynem sír, és teszi a kétértelmű megjegyzéseket.

Nem is találtam még alkalmat, hogy kerek-perec megmondjam, hogy nem pálya a dolog, nagyon alattomos az egész.


Egy ötvenvalahány éves pasiról van szó, kétszer annyi idős mint én. Imádom a munkámat, de azon gondolkodom már, hogy így fel kell mondanom. Nagyon kiszolgáltatott helyzet.


Szerintetek is látnia kellene minden normális embernek, hogy nem kölcsönös a dolog, nem? Mi a fenét lehet csinálni ilyen helyzetben?


2012. ápr. 27. 18:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki nyíltan, ha nem tetszik, rúgjon ki. Szánalmas az ilyen :S
2012. ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Férfiak válaszának kifejezetten örülnék. Megírnátok, hogy mit gondoltok, hol van az a határ amikor látjátok, hogy nem érdemes pedálozni tovább a nőnél?


Általában, ha ilyesmi van, gyorsan levágja mindenki, hogy nem kölcsönös a dolog, ez most nagyon új. Annyira hülyének érzem magam.

2012. ápr. 27. 18:59
 3/24 A kérdező kommentje:

Igen, csak nagyon nem szeretném elveszíteni a munkámat egy ilyen alak miatt. A pénz miatt sem, és imádom a szakmámat, és végre olyan helyen vagyok, amire mindig is vártam.

Nem ő a fő-fő-főnök egyébként.

2012. ápr. 27. 19:01
 4/24 anonim ***** válasza:
Hát,nem akarlak elszomorítani,de 50 felé már hülyülnek meg a férfiak.Valószínű a főnököd is ilyen gyík.Fel kéne jelenteni valahol,mert ez már valamilyen szinten zaklatás.
2012. ápr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy tudnál beszélni vele,de azért próba szerencse.Engem is elég sok rossz tapasztalat ért,ezért vagyok ilyen pesszimista.Előző.
2012. ápr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért próbálkozik, mert úgy éri megteheti a főnök státuszból. Nekem a konzulensemmel volt ilyen. Egyszer, mikor a sok kétértelmű perverz megjegyzése után (ő is alattomos volt), és megfogta a kezem, hosszú szemkontaktust létesített, megmondtam neki mosolyogva, hogy "úgy érzem, a tanár úr udvarol nekem, hihihi... Csak remélem tudja, hogy a vallásos értékrendem miatt ez nekem már sok így".

Amúgy nem vagyok vallásos, de ezek után nem nyomult. Mondtam neki azt is, hogy komoly kapcsolatom van (amúgy nem volt), pl. amikor dicsérte a megjelenésem, mondtam, hogy igen, a barátom is odavan érte. Ilyenekből érezhetik, hol a helyük.

2012. ápr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Abszolút az, mert taperol is, én meg csak húzódok el tőle, néha már az asztal másik végébe, de nem veszi észre magát, csak nyúlkál a hajamhoz, és mondogatja a hülyeségét folyamatosan közben, hogy micsoda nő vagyok. Nagyon gáz.
2012. ápr. 27. 19:05
 8/24 A kérdező kommentje:
Meg fogok próbálni beszélni vele, csak az a baj, hogy nagyon béna vagyok, mert teljesen megijeszt, és alig merek megszólalni, amikor elkezdi ezt.
2012. ápr. 27. 19:07
 9/24 anonim ***** válasza:
Tényleg gáz, de ha meg akarod tartani a munkád, nem alázhatod. Egyszerűen mosolyogj a bókjaira, ha sok, azt jelezd, hogy vallásosan neveltek, neked ez sok. Egy barátnőm tanácsolta, hogy a vallásos téma majd hidegzuhany lesz, az volt. De megértelek, hogy nagyon gáz. Nekem csak a diplomáig kellett kibírni így fél évet, de utáltam, és féltem tőle, a helyzettől.
2012. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Van valakinek tapasztalata esetleg, hogy a cégnél nem lenne-e érdemes felhozni a témát, mondjuk az ő felettesénél? Nem köpni akarok, de azért inkább ne én veszítsem el a munkámat őmiatta...
2012. ápr. 27. 19:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!