Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Úgy érzem tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy érzem tényleg szeretem. :' ( ( 14/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomban. Most hetedikes vagyok és már alsóban is nagyon tetszett. De mióta ,,nagyobb" lettem egyre jobban kezdem úgy érezni hogy nem csak tetszik, de szeretem is. Egyszer megkérdeztem tőle hogy járna-e velem ( facebookon kérdeztem tőle meg ) , nem válaszolt rá, majd később bocsánatot kért azt mondta hogy az anyukája hívta...

Azóta én nem is írtam rá, de ő szinte majdnem minden nap. Van egy lány aki nagyon tetszik neki és én ismerem is. Szoktunk róla beszélgetni és olyankor mindig megköszöni hogy meghallgatom és azt mondja hogy nagyon jó velem beszélgetni. De annak a lánynak van barátja, így ő csalódott. És nekem fáj így látni őt. Inkább jött volna össze azzal a lánnyal mert őt szereti, és akkor legalább egyikőnk boldog lett volna...

Szeretek vele beszélni, de mégis utálom amikor rám ír, mert a lányon kívül nagyon nincsen közös témánk esetleg a 8. osztályos keringőnk, mert felkért táncolni, még hetedik elején... ő volt a legelső aki felkért valaki...

Nekem nagyon tetszik ő, és nem tudom hogy mit tegyek.. Szerintetek? Mondjak le róla? :||


2012. ápr. 27. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy a nőügyeit veled beszéli meg arra lehet következtetni, hogy csak barátként tekint rád.

Miért nem keresel másik fiút?

Nem rossz, hogy más már sokan nem is szűzek a kortársaid közül neked még barátod sincs?

2012. ápr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem azért, 1. válaszoló, de én 15 vagyok és szűz, hűű...sőt per pillanat párom sincs

te, pedig kedves kérdező, szerintem élőben találkozzatok és beszélgessetek, úgy észreveszed ha tetszel neki :)

2012. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2.-nak


Én nem azt írtam, hogy baj csak viszonyítottam, hogy van ilyen is. Neked pedig azt mondom, hogy majd lesz barátod, és majd.................

2012. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!