Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy úgy érzem már nem szeretem azt, akibe hosszú ideje szerelmes voltam, de ha találkozunk, azonnal ideges leszek és nem bírok megnyugodni ha a közelében vagyok?

Figyelt kérdés

Gondolok rá, de már nem érzem hogy szerelmes lennék belé, de mégis sokszor mikor találkozunk, úgy érzem, szeretem. Miért lehet?

24/L


2011. nov. 14. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, nehéz kérdés. A lényeg az, hogy ha várod, hogy láthasd, akkor szereted, ha nem, akkor valószínű kiuntál a kapcsolatból...nekem is voltak ilyesmi érzéseim, és nagyon örülök, hogy vele maradtam, mert egyszerűen valami hangulatingadozás miatt otthagytam volna azt, akiért mindenemet odaadnám. Te esetedben talán az idő dönti el a dolgot...
2011. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!