Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolóztam egy lánnyal. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóztam egy lánnyal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szombaton buliztunk és néhányszor ő is benne van a társaságunkban, az egyik barátom haverja. Kicsit elvont a csaj, de nagyon el lehet vele beszélgetni. Táncoltunk stb, aztán úgy alakult, hogy én vele mentem haza meg egy barátnőmmel,de a bnőm időközben lelépett, szóval már csak ő volt. Beszélgettünk a zenéről, kiderült, hogy ugyanazért az zenekarért vagyunk oda, és felajánlottam neki (hajnali 1-kor-.-) , hogy megmutatom neki néhány CD-met. Késő volt meg minden, de valahogy úgy elvoltunk..szóval leszállt velem a blahánál és feljött hozzám. Zenét hallgattunk, csomót nevettünk, aztán vhogy elkezdtünk beszélni fiúkról meg lányokról..mondta, hogy ő lefeküdt már lánnyal,vmiért nem is lepődtem meg..és kérdezte, h megcsókolhat-e..én meg ösztönösen megcsókoltam, annyira furcsa volt..de nagyon jó. Az ágyon voltunk, már majdnem tovább mentünk, aztán vhogy észhez tértem és mondtam, h már késő van. De az az idő, amit ott eltöltöttünk, annyira fantasztikus volt. Nem nagyon vonzódom a lányokhoz, de ő..olyan különleges. Utána nem beszéltünk erről, de csak rá tudok gondolni. Nem tudom, mit csináljak, ha legközelebb találkozunk..Már megbántam, hogy nem mentünk tovább..

16/L


2009. jún. 22. 15:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
Örülj neki, hogy nem csináltatok mást. Te sajnos pont abban a korosztályban vagy, akit megérintett a liberálisok eszméje, miszerint minden normális, és jó. Szerintem te nem vagy se leszbikus, se biszexuális, és ha nem is akarsz az lenni, akkor került el azt a csajt. Hidd el, ez nem normális, nem egy követendő magatartás. (Persze nem ítélem el a homoszexuálisokat, egyszerűen csak azzal van ki a púpom, hogy ezt bárki is normálisnak állítsa be, és az egyébként természetes szexuális irányultságú fiatalokat ilyen irányba vigyék)
2009. jún. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Mi itt a kérdés?:)

Ha jól esik vele lenni, akkor legyél. Ettől még nem leszel lezbi, ha nem akarsz. Ha a fiúk jönnek be, akkor legalábbis nem.

Szerintem minden csaj eszében megfordul legalább egyszer, hogy milyen lehet egy saját neművel. Sokan vannak, akik ki is próbálják. Döntsd el Te, hogy mit akarsz. Ha akarod, akkor tedd meg. Nem hiszem, hogy megsértődött volna. Ha meg igen, akkor mondd meg neki, hogy megijedtél így elsőre. Azt csinálsz, amit akarsz, csak vállald az esetleges következményeket.

18/L

2009. jún. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon egyszerű. A leírtak alapján vonzódtok egymáshoz, és ha így van, miért ne ismételhetnétek meg a dolgot? Így tovább is mehettek. Beszéld meg vele, de szerintem ő is hasonló cipőben járhat veled kapcsolatban, hiszen ő volt a kezdeményező.. f28
2009. jún. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltalán mi a kérdés? :)

Ha jó érzés vele lenni, akkor legyél vele sokat.


Vagy az a kérdésed, amin ilyenkor sokan aggodalmaskodnak, hogy leszbikus vagy-e? Valószínűleg nem, ugyanis a nőknek csak 2%-a az. Heteroszexuális nőknél is előfordulnak efféle kalandok. Nem mintha baj lenne, ha leszbikus lennél. De kicsi a valószínűsége, hogy az vagy.


>Nem nagyon vonzódom a lányokhoz, de ő..olyan különleges.


Angolul girl crushnak nevezik. Hasonlít a szerelemhez, de nem az. Heteroszexuális nők között is felléphet, teljesen normális.


>Nem tudom, mit csináljak, ha legközelebb találkozunk.


Azt, amitől jól érzitek magatokat.

2009. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

volt olyan szerencsém hogy "szexelés" közben is láttam már két nőt...ami egy férfi szemnek az egyik legszebb dolog a világon...



először is én ugy gondolom nem vagy lezbi...ez tuti

én aszondom hajrá próbáld ki ha téged ez izgat és furdalja az oldaladat...hajrá

amugy is egyszer élsz lehet hogy ilyen lehetőséged nem lesz az életben...és majd 40 évesen 3 gyerek mellett milyen jó lesz visszagondolni arra az éjszakára...:):):)

2009. jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy nem tudom elkerülni..ha őt is hívják bulizni v vmi, akkor ne menjek el? De ha csinálnánk vmit, akkor meg lehet kiderülne..Olyan nehéz elfelejteni:S Tényleg nem tudom, hogy mit tegyek. Beszéljek vele? De akkor este olyan furcsán nézett rám végig és nem mondom, hogy engem nem érdekelt..
2009. jún. 22. 15:52
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ragadj telefont és hívd fel (magadhoz)!
2009. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mit tettél?
2009. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nos, tegnap felhívtam ezt a lányt és mondta, hogy ne haragudjak, amiért szombaton úgy letámadott, meg hogy biztos megijesztett:/ Aztán kérdezte, hogy felejtsük el vagy ismételjük meg? Tök zavarba jöttem, de aztán mondtam neki, hogy megismételhetnénk..És pénteken fogunk találkozni..én úgy izgulok:S
2009. jún. 24. 11:11
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
Ne parázz, csak ellazultan, nyugodtan! :)
2009. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!