Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csókolóztam egy lánnyal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolóztam egy lánnyal, de most azt mondta, hogy nem szeretne tőlem semmit. Mit tegyek? Többi lent .

Figyelt kérdés

Pár évvel ezelőtt már bevallottam neki , hogy nagyon tetszik nekem , de akkor egyből lekoptatott.

Azóta jött-ment sok-sok lány , de egyik sem volt az igazi.

Nem rég találkoztam ismét vele , minden jól ment , sokat beszélgettünk (nincs barátja) és egyszer csak szó nélkül megcsókoltam. Ő azt mondta , hogy gondolkodnia kell , majd (kb. fél perccel később) 2-szer is visszacsókolt.

Utána már nem engedte , mert , hogy tisztáznia kell magában.

Most azt mondta , hogy szeret engem , de csak mint egy barátot , mint egy testvért és soha nem lesz belém szerelmes.

Nagyon összetörtem. Minek csókolt meg , hogyha nem tetszem neki ? Én megőrülök érte , nem bírok másra gondolni.

Mit tegyek ? Nagyon köszönöm a válaszokat !


2011. aug. 19. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
hát figyelj, ha egyszer csak szó nélkül megcsókoltad, akkor mit szólnál hozzá, ha egyszer csak szó nélkül megdugnád?? aztán ha kb fél percen belül kétszer visszadug, akkor sínen vagy... :D
2011. aug. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Légyszíves komoly válaszokat. Köszönöm.
2011. aug. 19. 22:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
gondolom ki akarta próbálni hogy csókolsz :) csináltam én ilyet: ahhoz volt kedvem, hát csókolóztam. ez nem egy szerelmi vallomás. ha nem tud szeretni, felejtsd el. jó válasz?
2011. aug. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami gáz van veled. Tudd meg valahogy hogy mi nem oké, és azon változtass. Mert amúgy szerintem bejönnél neki.
2011. aug. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
48%
Lehet hogy ő is ugyan úgy érez mint te, csak ő egy másik fiú iránt. és lehet hogy vele már kezd valami kialakulni. próbálj sokkal több időt vele lenni, kezeld úgy mint egy havert, és hidd el meg fogja őrjíteni előbb utóbb hogy te azt mutatod hogy már nem érdekel! menjetek el bulizni, ott valahogy tedd féltékennyé ( ezt mondjuk nem erőltetem csak ha nagyon semmi kilátás nincs már ) vagy keltsd fel erotikusan az érdeklődést benne valahogyan szerintem:) 17/L
2011. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a gáz vele hogy szó nélkül rámászik másokra. Bunkó dolog.
2011. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A csaj kipróbált mint egy autót. Most néz egy jobb márkát...
2011. aug. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Előfordul sajnos... Engem a volt barátnőm csókolt meg 3 hónappal a szakításunk után, egy baráti találkozón. Egyáltalán nem én kezdeményeztem.

Ki érti a nőket...

2011. aug. 20. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

forr a vére de ez lányoknál sokszor így van..nem biztosak a dologban az elején belemennek, majd hirtelen rádöbbennek, hogy mégse akarják, van hogy meghátrálnak, van hogy csak a ribanc énjük előjött. nem hiszem hogy veled lenne a probléma, de kénytelen leszel elfelejteni, mert nem lesz nyitott a dologra..bár ez személyes tapasztalatbol mondom, régen én is ilyen voltam

18/L

2011. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Velem is történt ilyen. Nekem a fiú azt válaszolta. Egy nagyon kedves aranyos lány vagy akit tényleg nagyon kedvelek. Ezért csináltam. Nagyon boldoggá tett vele és ezt ő is tudja. De nem szerelmes belém így nem valószínű hogy lehet akármi is... :( Ilyen az élet, de az érzések változnak :)
2011. aug. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!