Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történik most velem? Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik most velem? Volt valakinek hasonló élménye?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A hullámok nagyon összecsaptak most felettem ... Egy nagyon hosszú együttélés után szálltam ki egy párkapcsolatból, ahol korlátok között éltem és egy közeli ismerősömmel csalt hónapok óta a kedves exem. Most vele él együtt. Amikor szétköltöztünk, körülbelül 1 héten belül rengeteg fiú/férfi kezdett el irántam érdeklődni. Nyilván, akkor még nem voltam erre alkalmas. Eltelt egy hónap és megismerkedtem valakivel, akivel első pillantásra, első szóra kölcsönös szimpátia alakult ki. Illetve, akkor még csak játéknak gondoltam. Jelenleg nem tudom, mi ez. Igazából nem tudok magamnak státuszt adni az ő életében és neki sem az enyémben. Hónapok óta ismerjük egymást, nagyon kedvelem... de igazából ő együtt él valakivel, így sok reményt nem fűzök ehhez az egészhez... de szeretném vele tisztázni. Ugyanakkor egy másik pasi "üldöz". De szó szerint... egy másik vissza visszatérően kérdezi, hogy randiznék e vele. S még sorolhatnám, hogy kik és hogyan próbálkoznak .. de rengetegen vannak. Valamint az exem is bejelentkezett, hogy mit szólnék hozzá, ha összejárogatnánk (ez mennyire beteg, hogy most azt a nőt akarja velem csalni, akivel engem csalt?). Természetesen nem fogok ebbe belemenni.

Annyira rosszul élem meg, hogy tudom, mit szeretnék az élettől (régen azt gondoltam, ennyi idősen már gyerekem lesz), s tudom, mit kellene tennem hozzá és randizhatnék rengeteget és kereshetném a megfelelő embert ehhez a tervemhez, de nem megy. Mert csak arra a férfira tudok gondolni, akivel első látásra ... de ő meg annyira bonyolult, nem csak a helyzete, hanem ő maga is. Egy hajszál választ el attól, hogy ne szeressek belé. Tudatosan elfojtom az érzést. Közben viszont tudom, hogy ez csak ideig óráig megy. Egyébként, nem ígért semmit, nem hitegetett. Annyi, amennyi tény: mással él együtt, de nem túl fényes a kapcsolat, velem jól érzi magát, én is vele ... volt olyan is, hogy napközben, mikor dolgoztam, meglepett és ott termett...

Annyira hülyének érzem magam emiatt az egész miatt. Teljesen össze vagyok zavarodva. Közben van olyan férfi, aki egyedülálló, semmi probléma vele, de nem érdekel... valamint nem értem, hogy miért van ez, hogy kiszabadultam a rossz párkapcsolatomból és egyszerre legalább 5 pasi csapja a szelet - pedig semmit nem teszek érte. S hiába építem le őket, pár napon belül új jelentkezők jönnek ... Pl. most a napokban az exem. Aki egyébként szerintem csak azért csinálja, mert nem is feltételezi, hogy nekem már van más... Pedig, ha tudná, hogy már egyenesen bosszantó és fárasztó a sok ember körülöttem... de ugyanakkor nem tudom azt mondani hitelesen senkinek, hogy bocsi, de foglalt vagyok, mert igazából ez sem valós...


Azt szeretném kérni, hogy a "hülye vagy" "oldd meg a saját életed" stb építő jellegű hozzászólásokat nem kérem. Csupán egy kicsit ventillálni szerettem volna, s persze érdekel mások véleménye, tapasztalata.


2012. ápr. 28. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:

"Hónapok óta ismerjük egymást, nagyon kedvelem... de igazából ő együtt él valakivel, így sok reményt nem fűzök ehhez az egészhez"


Először is ezt a férfit hagyd a pics*ba és kerüld el jó messziről.Nem fogja elhagyni miattad azt,akivel már együtt él...



Kicsit egyedül kellene lenned és randizgatni, ismerkedni eljárni olyannal,aki szimpatikus. Akivel van egy kicsi bibi, azt hagyd.

2012. ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Alapvetően teljesen igazad van, s tudom, hogy ez lenne a helyes. Csak az a bibi, hogy többször nekiveselkedtem, hogy megmondom, hogy nem akarom ezt a nem is tudom mit folytatni, de képtelen vagyok rá. Meglátom vagy meghallom a hangját és elolvadok ... pedig nem akarom.
2012. ápr. 28. 14:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Történt már valami köztetek?Csók v szex v vmi?Mert addig jó amíg nem történik semmi testiség... Utána már gondban lesze,ill már vagy...legalábbis a leírtak alapján...


Én mindigúgy voltam, hogy egy hosszabb kapcsolat után jobb egy ideig egyedül lenni,kipróbálni új dolgokat, barátnőkkel lenni,sportolni,hobbikat találni és saját magamra és a céljaimra,jövőmre koncentrálni.... Ha tényleg lesz valaki IGAZI érdemes ember számodra,az úgyis megtalál.... De tényleg olyannal nem szabad kezdeni, aki már egy kicsit is nem megfelelő számodra...

2012. ápr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Történt. Csók, simi, összebújás. De nem feküdtünk le egymással ...

Tehát, már bajban vagyok :)

2012. ápr. 28. 14:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát igen...
2012. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem akiktol nem szeretnel semmit, meg talalkozni, vagy randizni sem, szepen udvariasan, intelligensen utasitsd vissza! Gondolom, meg tudjak erteni, hogy nincs ertelme probalkozniuk.


Ezzel a ferfival kapcsolatban pedig azt tudom mondani, hogy vagy azt valasztod, hogy leulsz vele es oszinten atbeszeletik a helyzetet es tisztazzatok, hogy ki mit szeretne, vagy megszakitod vele teljesen a kapcsolatot, megprobalod elfelejteni es tovabblepsz.

Nagyon mas megoldast nem igazan tudok elkepzelni, de szerintem azt te magad is erzed, hogy ezek a lehetosegeid vannak es valamerre mozdulnod kell...

2012. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen, tudom, hogy ez a két lehetőség van.


A többi pasit, akiktől nem akarok semmit, udvariasan el szoktam utasítani, de sajnos így is van közöttük, aki a szó szoros értelmében üldöz. Most már lehet, hogy nem leszek udvarias vele :)

2012. ápr. 28. 15:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Jo, persze, ha valaki nem ert a szep szobol es sokadik keresre sem kapcsol, akkor vissza lehet venni az udvariassagbol.:D


Sosem ertettem az ilyen uldozos embereket, mert szerintem nem kell Sherlock Holmes-nak lenni ahhoz, hogy valaki eszrevegye, hogy olyan szeker utan fut, ami nem veszi fel... na, de mindegy.

2012. ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Óóó, nagyon szörnyű ... mondtam neki, hogy ne keressen, ne hívjon, ne írjon, ne várjon, ne reméljen. Ennek ellenére ... mindig vár, hogy mikor érek haza és rohan utánam ... szörnyű. Az sem zavarja, hogy a múltkor nagyon rákiabáltam, hogy "most nem érek rá!!!"

Nem értem én sem az ilyen tapadós, üldözős embereket :)

2012. ápr. 28. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!