Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy Tini társkereső oldalra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klaudiazz kérdése:

Egy Tini társkereső oldalra szeretnék regisztrálni ahol néznek ki valahogy az emberek. Borsodi vagyok tudnátok valamit?

Figyelt kérdés
Lány vagyok 16 éves olyan oldalt keresek ahol vannak normálisan kinéző emberek is..

2012. ápr. 28. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen az a normális...
2012. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De ne reménykedj,hogy olyan fiút találsz akinek 40-es karja van 6 kockával a hasán...az ilyenek megtalálják azt aki nekik kell az életben,nem használnak társkeresőket.
2012. ápr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
normális számomra az aki néz is ki valahogy..
2012. ápr. 28. 15:35
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Én a HABOSTORTÁN találtam meg a páromat, ezelőtt 9 évvel. Türelem, kitartás és nem fellángolás. Túl fiatal vagy még, nem találsz magad körül megfelelő partnert?
2012. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az ilyen kommenteket pls ne írjátok meg..tartsátok meg magatoknak köszi^^
2012. ápr. 28. 15:39
 6/9 anonim ***** válasza:

És te normálisan nézel ki? Mert ha igen, nem hinném, hogy gondot jelentene fiatal lányként barátot találni.

Sok jóra ne számíts, a legtöbb társkeresőn a kevésbé normális külsejű nőkre is rátapadnak ezren, kortól függetlenül, és egyik sem egy álomparti, feltéve ha épp nem egy 50 éves, házas, románcot kereső férfire vágysz. :)

Mondom ezt annak ellenére, hogy én találtam helyes és kedves pasit, az élettársamat.

2012. ápr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez, hogy "ki is néz valahogy" nem visz minket közelebb az igazsághoz, azt ugye tudod? :) Ez a te ízléseden múlik.

[link]

[link]

[link]

Itt van három teljesen eltérő típusú pasi, mindnek más a "célközönsége". Nem tudok elképzelni olyan nőt/lányt, akinek mindhárom tetszene, pedig a maga kategóriájában mindegyik számíthat jónak.


Másrészt meg nincs olyan társkereső, ahol kinézet alapján korlátozva van, hogy ki léphet be, ki nem. Az ismerkedő oldalaknak tudtommal pont ez a lényege, hogy mindenki válogat az aktuális felhozatalból. Sehol sem egyszerű megtalálni a neked megfelelő embereket.

Mondok valami durvát. :) Lehet, hogy mondjuk találsz egy srácot, aki neked nagyon bejönne, de te neki nem. Nem olyan egyszerű ám ez a dolog.

2012. ápr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Love.hu, TiniRandi.hu, Társfoglaló hogy válaszoljon valaki
2012. ápr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!