Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Társkereső hívőknek létezik?...

Társkereső hívőknek létezik? Olyan ahol nem kell regisztrálni? Partnerkereső vallásos embereknek?

Figyelt kérdés
Ahol esetleg hívő lányokkal lehet ismerkedni!
2011. dec. 27. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Létezik. Csak ez önmagában felvet kérdéseket. Ha hívő, akkor miért nem hiszi, hogy Isten az adott idejében kirendeli mellé a párt? Ha hívő, miért nem Istenhez fohászkodik?
2011. dec. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
mert néha meg kell könnyíteni Isten dolgát:)
2011. dec. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2011. dec. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ja bocs ez regisztrációs


utolsó voltam

2011. dec. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Akár hiszed akár nem, kedves első, nem minden hívő tekinti Istent kívánság automatának. A hit nem arról szól, hogy semmit nem teszünk csak várjuk a csodát, hanem hogy aktívan éljük az életünket, és Isten segítségére a döntéshelyzetekben számítunk.

Kérdező: írd be keresőbe, biztosan van.

2011. dec. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

> Társkereső hívőknek létezik?

[link]


> Olyan ahol nem kell regisztrálni?

Még nem láttam olyan társkereső oldalt, ahol nem kell regisztrálni...

2011. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Már ahhoz nem kell regisztrálni,hogy legalább egy fényképet láthassak.

Normál társkeresőn nem jött össze.

Nem vagyok kelendő. Hívő csak szeretnék lenni.

2011. dec. 27. 14:04
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Ha nem vagy hívő,akkor mit keresnél hívők társkereső oldalán? Ugye nem azért akarsz hívő lenni, hogy párt találj? Mert az már régen rossz. Milyen vallású szeretnél lenni egyébként?

Üdv: egy 29 éves lány

2011. dec. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Hívő csak szeretnék lenni."


Ez egy érdekes hozzáállás :)

Ha gondolod szívesen segítenék ebben, például azzal hogy elmondanám hogy velem és ismerőseimmel mik történtek. Ha érdekel írj egy üzenetet.

2011. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

13,45 - ki beszél itt kívánságteljesítő automatáról? Akkor sosem kell fohászkodni Istenhez segítségért? Tilos? Egyébként meg, ismerem azt a felfogást is, hogy nekünk is meg kell tennünk a magunkét - ez sem teljes így. Istennek egyáltalán nincs szüksége a mi teljesítményünkre ahhoz, hogy valamit véghezvigyen. Ha csak akkor valósulhatna meg Isten akarata, ha hozzátenném az én, mondjuk 1 %-omat, akkor az azt jelentené, hogy Isten nem mindenható, mert az én 1%-omon nincs hatalma, azaz én akaratommal nem bír.


A kérdezőnek: Ha te "szeretnél" hívő lenni az jó jel. Ugyanis aki nem választott, annak ilyen gondolatai sosem lesznek. Nyugodtan keresgess keresztyén körökben, járj el gyülekezetbe, Isten megadja majd a maga idejében a párodat.

2011. dec. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!