Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy egy lány azt mondja, hogy aranyos és szimpatikus vagyok neki?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Azt, hogy nem meri megmondani, hogy csak a barátod szeretne lenni és semmi több.
2012. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos elég sok a tévhit a mai világban. Az egyik legnagyobb az pontosan ez,h ha azt mondja h aranyos vagy,akkor csak barátnak akar. Ez a legnagyobb baromság,amit életemben hallottam.


Ha szimpatikus vagy neki,akkor az azt jelent h szimpatikus vagy neki,ha azt mondja aranyos vagy,ez komoly bóknak számít. Én legalábbis csak olyanoknak mondom akik bejönnek nekem, azért mondom sokszor,mert így jelzem felé,h kedvelem,de ha esetleg mégsem tetszem neki,akkor sem félreérthető,akkor sem bukok le.

2012. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2.

magyarul van esélyem nála?

2012. ápr. 28. 21:04
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Kedves második! Az érdekes, azért írtam azt, amit, mert folyamatosan ezt tapasztalom: "olyan kedves vagy ... olyan aranyos vagy ... annyit törődsz velem... megtennéd, hogy innentől inkább mással?!" ... Ennyit a tévhitekről.
2012. ápr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy egy kecskével akar baszni.
2012. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Van! De nagyon sok függ a szituációtól is! H milyen szituációban mondja.


Mert a "de aranyos vagy" nem keverendő össze az "aranyos vagy DE" kifejezéssel!!!


Mert ha mondjuk nagyon nyomulsz rá,és elhívod valahova,és olyankor mondja,h aranyos vagy DE...bla bla bla,akkor az könnyen lehet lepattintós szöveg is(én nem iylen vagyok,de vannak egyesek,akik ilyen taktikát alkalmaznak.)


De ha mondjuk,tényleg olyan a helyzet,h tényleg kiérdemled h bókoljon, pl: előzékeny vagy vele,előreengeded az ajtóban,puszit adsz neki,én ilyen esetekben szoktam mondani a "de aranyos vagy" kifejezést,ami nálam egyértelmű tetszést jelent,és ilyenkor őszintén mondom. Olyanoknak nem mondok ilyet akik nem tetszenek. Ugyan miért tenném?

2012. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!