Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is ennyire kikészít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is ennyire kikészít a szerelmes párok látványa vagy csak én vagyok ilyen gyenge lelkileg?

Figyelt kérdés

Ma is annyi szép párt láttam együtt csókolózva, ölelkezve, elérzékenyültem, hiányzik nagyon nekem is valaki az életemből, rájöttem, hogy mire, vagyis kire is lenne mindennél jobban szükségem, egy barátnőre, egy lelkitársra, akivel megoszthatom örömöm, bánatom, aki szeret és, akit viszont szerethetek.


Nagyon nehezen bírom már egyedül! :'(



2012. ápr. 29. 01:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

Ugyanez... 21 éve egyedül :(

Olykor gyűlölök végigsétálni az utcán, főleg ilyen szép időben :(

2012. ápr. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Régen nem volt annyira jókedvem ha láttam egy ilyet, de miután megtapasztaltam a dolgokat már nem is érdekel.
2012. ápr. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

én velem is ez a helyzet de én ezért meg a tömeg iszonyom miatt nem is nagyon sétálgatok az utcán mert sokan vannak meg az ilyen párokat rossz nézni ugy hogy tudom hogy én sose találom majd meg az igazit

mert nem kellenék senkinek

2012. ápr. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
jézusom,mi megy itt...:)
2012. ápr. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Most van a GYIKMEGY-Gyakori Kérdések Magányos Emberek Gyülekezete
2012. ápr. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%

csak te vagy ilyen.igen.

ha ránézek egy ilyen párra,max arra gondolok,hogy megdugnám-e a nőjét.

és legtöbbször nem-re értékelem,mert az én csajom szebb.

2012. ápr. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Erre mit lehetne mondani?


Kezdeményezni, próbálkozni kell.

Ha meg sem próbálod biztosan nem lesz semmi eredmény. Aztán ha megpróbálod és mégsem sikerül, akkor át kell gondolni, hogy jó helyen keresed-e, nem raktad-e túl magasra a lécet, ilyesmik. Csupa-csupa közhely és mindegyik az utolsó betűig igaz.


Nekem is hiányzik, de legalább ma is megpróbáltam, igaz hogy kevés sikerrel.

2012. ápr. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kérdező: hát keress barátnőt! Nem tudom hány éves vagy, vagy járj társaságba, vagy keress a neten, barátkozz, ismerkedj!


1-es válaszoló: 21 éve? Miért, 5 éves korodban is barátnőt akartál? Ne sajnáld már ennyire magadat!

2012. ápr. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

08:43: pont azt akartam írni. :D

21 éves, de 21 éve nincs senkije. :D Jaj, jaj.

2012. ápr. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát, menj ismerkedni :D Jó idő van, mindenki kimozdul, stb..


Néha meg ilyenkor gondolj bele, mennyit veszekedhetnek ( mert igen, minden párnak van valami gyenge pontja ), vagy lehet hogy rossz köztük a szex, és csak lelkileg elégítik ki egymást... vagy fordítva.. :D

Amúgy is az irigykedéssel nem jutsz előrébb, csak egy mások számára egyáltalán nem vonzó, önsajnáló kis senki leszel.. így meg nehéz párt találni :D Legyél jó kedvű, sugárzó, vonzó, kedves...és majd megtalálod a párodat.

Így esélyed sincs, mert max szánalmat váltasz ki. Próbáld ki hogy egy napig amikor társaságban vagy, ahol pl vannak barátaid és/vagy szingli csajok.. Ha alkalmazod amit mondtam, mindenkit jobban fogsz érdekelni... Lelkileg labilis emberhez senki se vonzódik.. lehetsz mélyen belül az, de fő az optimizmus!! A sok boldog pár se úgy talált egymásra, h az egyik sírt a sarokban h JAJJ NINCS PÁROM :'( a másik meg odament, és megvigasztalta.... :D

2012. ápr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!