Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 évesen lehet valaki szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen lehet valaki szerelmes, vagy ehhez még túl gyerek?

Figyelt kérdés

A suliban rengetegszer fel-alá járkálok, csak, hogy lássam. Jó, tudom, ez nagyon gáz. :D Az érintése (lényegtelen, hogy milyen helyzetben)... utána úgy érzem, mintha "meg lennének jelölve" azok a helyek, ahol előbb az ő keze nyugodott. Még egy "szia"-tól is elolvadok. Volt már, hogy megölelt (csak sajnos ez számára nem jelent semmit), de akkor éreztem igazán, hogy... ezt nem tudom megfogalmazni. Erre visszatérek.


Nem hiszem, hogy egy fiú fizikai érintése kellene, mivel volt már, hogy egy barátom (barátilag barát) megölelt, de ezzel a fiúval más volt. Tipikusan olyan érzés, hogy "ah, de jó volt, istenem még!".

Kb minden emberben őt látom (ez halál komoly, ha pl szőke haja van, még a barna hajú fiúkba is az ő arcát látom :D).

Szoktam vele beszélgetni, ilyenkor naaagyon gyorsan telik az idő. És mindig nevetek és mosolygok. Nagyon nagyon tisztelem őt emberileg, és kedvelem a társaságát.


Most akkor ez szerelem?

Köszi :)


2012. ápr. 27. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az, és ez nem korfüggő!!! De biztos te is érzed :)


27/n

2012. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy igen de ebben a korban gyakoribb a fellángolás úgyhogy vigyázz vele :)
2012. ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszod!

Pár hónapja volt egy fellángolásom. (Úristen, mekkora hülye voltam! :D) És ez attól más. Ez valahogy mélyebb, vagy nem tudom.

Tetszett már fiú (össz-vissz 2), de a vonzódásom csak a külseje felé irányult. Velük nem tudtam beszélgetni, maximum nagyon felületes témákról (pl: mikor írunk matekdogát).

Több lánynak is tetszik ez a srác. Azt akarom, hogy boldog legyen - ha velem akkor velem, ha nélkülem akkor nélkülem. És... Nem tudom, talán ki merem mondani, hogy szeretem (ú, ez de furi :D).

Annyira szeretném, hogy viszontszeressen...

2012. ápr. 27. 20:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos vagy!:)
2012. ápr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
kislány, tedd még fel ma úgy 10x ezt a kérdést ;)
2012. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Mi? Mit csináltam? Ha volt is, rohadtul nem az enyém! ;)

2012. ápr. 27. 21:33
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát az első igen, mivel az ez kérdés... :D

De a második meg a harmadik nem, sőt én voltam aki az egyik kérdés alá írta, hogy minek rakta fel egymás után ugyanazt a kérdést. Aztán leszólt, hogy nem az övé.


Egyébként miután kiírtam, akkor jöttem rá, hogy mindenki ezt fogja hinni. De most már mindegy. Köszönöm az eddigi válaszolóknak! :)

2012. ápr. 28. 11:53
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8 évesen is lehet szerelmes valaki.


Nem kizárt, hogy végülis sok év múlva ő legyen a nagy Ő, előfordul, de ritka ebben a korban.

2012. ápr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!