Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi azt mondja, hogy soha sem tudna rám megharagudni akkor az azt jelenti, hogy tényleg annyira szerelmes vagy csak hízelegni akar?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 29. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet szimplán romantikus beállítottságú :)


Szép is a szerelem, a szerethető naivítás, de azért soha ne mond soha gondolom fel sem merült benned ezt tök komolyan venni. Ez egy kedves gesztus volt szerintem, bók.


Ha mondjuk arra érkezne haza hogy éppen valaki rajtad dolgozik nem hiszem hogy olyan békés lenne... :))

2012. ápr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem vettem komolyan...csak érdekel, kiknek mondanak ilyesmiket a pasik, akikbe annyira szerelmesek vagy akiket csak kábitani akarnak.
2012. ápr. 29. 16:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondani bármit lehet.
2012. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 sztbali ***** válasza:
Ezzel is lehet kábítani, bár szerintem eléggés vaskos hazugság, ami annyit tesz, hogy inkább csak bókolásnál mondják.
2012. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gondolhatja őszintén ezt a srác, egyáltalán nem biztos hogy kábítani akar. Lehet ez azért mert mély őszinte érzései vannak és így fejezi ki őket.


Az más kérdés hogy neked ez a stílus bejön e vagy sem. Viszont a szándék ha őszintének érzed szerintem mindenképp imponál nem? Azt jelenti szeret és ki akarja fejezni a maga módján.


De! Jelentheti azt is hogy kábítani akar de azt szerintem egyértelműen éreznéd. Kapcsolatban vagytok? Mert ha igen akkor szerintem inkább az előbbiről van szó.

2012. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt csak a pillanatban mondja, biztos tudsz olyat csinálni amivel megharagítanád:D
2012. ápr. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kevés az információ, ezért nagy a kör amibe ez belefér.

- nem biztos, hogy szerelmes beléd, de félt téged, mert van olyan értéked, amiért kedvel. Akár még szerethet is, de nem feltétlen szerelemmel.

- Lehet, hogy csak ágyba akar vinni ezzel, hogy feltétlen figyelmet hazudik neked.

- Egy vagy neki a tucatból és egy ilyen mondat megéri, hátha bejön és odaleszel érte.


Hm.. nem hiszem, hogy előrébb lettél ettől. :D

2012. ápr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valóban sokat több részletes információk kellenének a kielégítő válaszhoz.
2012. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kapcsolatban vagyunk már 5 hónapja. Nem tudtam vele elmenni valahova és megkérdeztem nem-e haragszik, azt mondta h tudhatom, hogy ő soha sem tudna rám megharagudni.
2012. ápr. 29. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!