Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tudtok kialakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tudtok kialakítani igazi barátságot?

Figyelt kérdés

De nem felszínes barátságra gondolok. Én rengeteg felszínes baráti kapcsolatot ki tudok alakítani, de vhogy soha nem lesz belőle igazi barátság. Igazi barátaim nem is igazán vannak, csak "haverjaim". Pedig közvetlen és beszélgetős vagyok, és próbálok segítőkész lenni. Mit tanácsoltok?

-----

Máshova nem tudtam bepakolni a kérdést, tudom, h nem ebbe a topicba tartozik. Köszi a válaszaitokat.



2012. ápr. 29. 16:23
 1/5 anonim válasza:

Igaz barátság? Létezik ilyen?

Vannak "haverok" akik mindenhol megtalálnak ha szükségük van rám....de amikor nekem van szükségem rájuk....sehol senki...

igazi baráttal még nem találkoztam....

22/F

2012. ápr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én még felszínes barátságot is nehezen alakítok ki :D
2012. ápr. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

mai világban azt is nehéz :D

sajnos...mindenki ott ver át mindenkit ahol ér

2012. ápr. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyetértek, csak viszont jó lenne, ha ezen az állapoton lehetne változtatni. Fogalmam sincs, hogy hogyan lehetne, lehet ez is szerencse kérdése.
2012. ápr. 29. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Semennyire,rájöttem hogy nem érdemes próbálkozni,mindig kifogom a "MARADÉKOT".
2012. ápr. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!