Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzódom hozzá ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom hozzá ennyire?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki nekem nagyon tetszik,pedig nem is néz ki jól,és még egy tapló is(ennek meg van az oka miért),és mégis annyira vonzódom hozzá,amikor a közelemben van,nem bírom levenni róla a szemem,teljesen kész vagyok tőle.Miért van ez?
2012. ápr. 29. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
túl jó a látásod.. :S Ez van.. :S
2012. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Mert hülye vagy/menőnek tartod.
2012. ápr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

XD húú nekem is volt ilyen...

De most már nem beszélek vele és el is felejtettem :)

2012. ápr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Nincs ebben semmi fura vagy rejtélyes.


Sajnos ti nők így vagytok beprogramozva, a bunkó, tapló, vadbarmoktól nedvesedtek be kivétel nélkül mind!


Én ezért vagyok magányos huszonévesen is és barátaim is mind, akik tipikus kedves fiúk.


Forever alone!!!

2012. ápr. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennél kicsit bővebben mesélj róla (kor ,helyzet ,kapcsolat viszonya...)Mert ennyiből Joshi Bharat nem mondja meg;)

Amúgy előbbiek lehet hogy nem is akkora tapló mint a csaj állítja...Az egyoldalú álláspont nem mindig helyes:

2012. ápr. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!