Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem van egy barátom. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem van egy barátom. Nagyon vonzódom hozzá, de egyszerűen nem "merek" lefeküdni vele. És nem tudom, hogy mit csináljak. Hozzá teszem már nem vagyok Szűz. Csak ő idősebb és félek, hogy nem vagyok elég jó neki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
ne kötelességből feküdj le vele...majd ha úgy érzed hogy készen állsz akkor tedd meg de látszik hogy még nem készültél fel erre lelkileg ezért ne siesd el a dolgot
2011. dec. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. dec. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok. És amikor már ott vagyunk , hogy lefekszünk egymással akkor valamiért vissza hátrálok és azt mondom, hogy inkább ne. De nem értem.. mert annyira kívánom őt.
2011. dec. 13. 18:18
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor várj még kicsit,és ne arra gondolj,hogy nem felelsz meg neki,hanem arra hogy szereted és kívánod,esetleg igyál előtte 1-2 pohár bort,hogy jobban ellazulj
2011. dec. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
El fog költözni a városból. És nagyon messzire . Lehetetlen , hogy tovább folytassuk ezt az egészet. Lehet azért van bennem félelem , mert félek, hogy nagyon beleszeretek ha lefekszem vele?
2011. dec. 13. 18:28
 6/8 anonim ***** válasza:
igen ez előfordulhat,félsz hogy nagyon fog fájni,hogy elveszíted
2011. dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Viszont ha lefekszel vele akkor még szorosabban fogsz hozzákötődni és irtó nehezen fogod elviselni ha elköltözik majd és ez pedig neked lesz rossz. Nagyon gondold meg hogy hogyan cselekszel.
2011. dec. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

így van. A szex eredetileg a házasságban volt a legleglegszorosabb és leglegmélyebb kifejezése a szeretetnek. De ma kezd felhigulni a mi puhányságunk és mindent akarásunk miatt. Elég durván gyorsan szexelünk már fűvel fával és minél fiatalabban.

Érdemes meggondolni előtte azért, hiszen az érett férfiak és nők nem a szajhákat szeretnék feleségnek/férjnek, hanem a tisztábbakat, akiknek nincsen egy hosszú lista a hátuk mögött, hogy hány pasi dugta meg/hány nő szopta le...

Ráadásul minél hosszabb a lista, annál valószinűbb a hűtlensége és tovább állása...

2013. júl. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!