Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők: mit értetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők: mit értetek azon, hogy komoly témákról is lehessen beszélni veletek?

Figyelt kérdés

Sok válasznál látom odaírva, hogy legyen a pasi intelligens és lehessen vele komoly dolgokról vagy akármiről beszélni. Na most én nem tartom magam annyira intelligensnek, viszonylag kevés dologról tudnék beszélni, bármiről meg pláne nem. Mit értetek ezek alatt? Az intelligencia nektek miben nyilvánul meg?

A mondandómat azért össze tudom szedni, nem szoktam káromkodni se, talán egy kicsit tájékozatlan vagyok sok dologban. Ez mennyire hátrány nálatok?

Lehet, hogy én sem vagyok hülye, csak párszor mondták nekem, aztán már el is hiszem...


2012. ápr. 29. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy időben én is mindig azt hajtogattam, hogy lehessen a pasival beszélgetni. Idővel rájöttem, hogy inkább az a fontos számomra, hogy nyitott legyen a világra, új dolgokra, hogy menjünk el fedezzük fel a környéket együtt, menjünk néha színházba, koncertre, kiállításra. Szóval legyenek kultúráls programjaink, amikről aztán tudunk beszélgetni is. Szintén fontos, hogy tájékozott legyen, persze nem szuperzsenire vágyom, de szerintem az alapvető műveltség fontos. :)


Az, hogy nem káromkodsz szerintem hatalmas plussz pont! És lehet, tényleg nem vagy hülye. Ha mégis kételkedsz magadban az érdeklődési körödnek megfelelően olvasgass, nézz meg 1-1 kiállítást, vagy színdarabot. Nagyon sokat számíthat! :)

17/L

2012. ápr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk humorom az van. Az pedig elvileg az intelligencia jele. :)
2012. ápr. 29. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Felteszek pár kérdést.

Kik, és miért(???) mondják neked, hogy hülye vagy?

Amint ezt jól átgondoltad, amit ők ez alapján gondolhatnak, mire jutottál: van-e benne ráció, vagy csak felszínes vádaskodás?

Akik lehülyéznek, azok akarnak neked valamit kifejezni, indokolt okot találhatnak rá, vagy inkább a nyálukat verik és általában legalább 5< fős társaságban, vagy haverral teszik ezt?


Ebből következik, hogy érdekük származik-e abból, ha téged ilyenkor oltanak? (pl társaság helyeselése, ami neki +pont)

Ha ugyanezt valaki más követné el, akkor te, és ami fontosabb, a többiek is hülyének néznék őt emiatt akár csak kis mértékben?


Ha a társaságod teli van gyökérrel, és igazságtalanul lettél elkönyvelve, akkor az első 3 kérdésre az utóbbi, 4.re igen, 5.re nem a válasz. Ez esetben az önbizalomhiányod rombolja le a személyiséged.


Ha fordított az állás, akkor valószínű mással is probléma van.

2012. ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én se tudok mindenről fecsegni,és szerintem nincs is olyan ember,aki mindenről tud beszélgetni. Nekem pl a politika meg a sort téma nem jön össze soha. :D (teszem hozzá-egy lánnyal ilyen témákról NE. csak akkor ha már tényleg nincs más. hétköznapi,laza dolgokról kell,nem tárgyalásra megyünk,meg egyetemi előadásra ;) )A kérdésre visszatérve... Hm,ezzel most megfogtál,pedig én is sokszor hajszolom,hogy komoly témákról akarok beszélgetni..:P Hát lássuk csak,én azért ezt társítom a romantikával is,szóval ne csak a felszínes,másokat érintő dologról lehessen beszélgetni,hanem kettőnk kapcsolatáról,és ezt a témát ne viccelje el az aktuális párom. Ha úgy általánosságban tekintjük,akkor is a felszínesség kerülendő. Tehát szép dolog a haverok ökörködését és hasonlókat sztorizgatni,de ha esetleg... lenne olyan dolog... ami.. ami talán mindkettőnket érint és érdekel... akár egy kedvenc könyv vagy film,vagy épp karrier,vagy a jövő,vagy valami olyan,amiben mindkettőnk otthonosan mozog. Vagy valami olyan téma,amiben többnyire egyetértünk,vagy van annyi fogalmunk hozzá,hogy megvitassuk. Ezt persze nem lehet elsőre eldönteni,próbálkozni kell. Lényeg,hogy ne egyoldalú legyen a beszélgetés. Mellesleg igen,van azért kis köze az alapműveltséghez,mert mit mondjon egy tipikus partyarc akinek a fél élete a bulizásból áll,és könyvet is csak szökőévente ha lát.
2012. ápr. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*sport
2012. ápr. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

komoly témák


-cipőválasztás

-felső választás

-szoknyaválasztás

-farmerválasztás

-pasik

-melyik pasinak mekkora a ... pénztárcája :D

2012. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!