Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is hasonló helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is hasonló helyzetben? Érez hasonlóképp?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok, akinek sosem volt barátnője, nem élte ki magát fiatalabb korában, kimaradtak az életéből a rendes bulik, lányok és a szerelem is sajnos.

Na és most huszonévesen érzem ennek igazán a hátrányát.


Rengeteg lány tetszik és gyakran érzem, hogy már csak szexkapcsolatokba is belemennék, hogy behozzam a lemaradásomat, mert úgy szeretnék tapasztalatokat gyűjteni, de ez ha eddig nem ment, ezután is csak inkább fejben van meg, de már próbálkozom azét élőben, neten egyaránt az ismerkedéssel.


Tartok tőle, ha elsőre mégis komoly kapcsolat jönne össze egy lánnyal, a kalandvágyam miatt megcsalnám esetleg vagy egyszerűen nem telnék be a vele való szeretkezésekkel, hiszem más lányokról is fantáziálok állandóan, de eggyel em próbáltam ki sajnos.


Sokszor vágyom arra, hogy találnék egy hozzám hasonlóan gondolkodó lányt, akivel legalább egy szexkapcsolaton belül alaposan kipróbálhatnánk dolgokat, de nem lenne semmi komolyabb, akkor legalább megtudnám, hogy mit is akarok igazán, mire vagyok felkészülve egy komoly vagy egy alkalmi szexkapcsolatra inkább.



2012. ápr. 22. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

VÁRJ KÜLDÖK EGY ADAG ÖNBIZALMAT A MONITORON KERESZTÜL

-Üdv Asztroherczeg

2012. ápr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hidd el hiába is fogod meggélni mindazt amit szeretnél, nem lesz ugyanolyan,mintha akkor élted vonla át amikor akartad korábban...
2012. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, mondjuk én most töltöm a 20at, edig volt két kapcsolatom, már ha kapcsolatnak nevezhetem....eddig úgy voltam hgoy sosem lesz senkim és még 30 éves koromig barátnő nélkül maradok, és most ismételten nincs senkim, abban reménykedem hogy találok egy normális lányt akivel évekig együtt lehetünk, de sajnos a lányok többsége beképzelt.
2012. ápr. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ugyan lány vagyok, de ami miatt válaszolok a kérdésedre az az, hogy az első bekezdésed stimmel nálam is, csak a másik oldalról. Ugyan volt már barátom, ha csak egy rövidke időre is, de a kapcsolatunk sajnos nem teljesedett ki, mert a tapasztalatlanságom miatt inkább meghátráltam, és kiléptem belőle, mert elég gyorsan kezdünk el haladni, ami nekem így elsőre túl sok volt. Viszont az előéletem ellenére is csak komoly kapcsolatot tudok elképzelni, én nem vagyok kalandvágyó típus, szeretem magam biztonságban tudni. Most felmerülhet valakiben az, hogy ezt honnan tudom, ha nem is volt igazán kapcsolatom. Ez nálam önismeret kérdése. És én is úgy vagyok vele, hogy egy hozzám hasonló gondolkodású, múltú fiúval tudnám elképzelni magam, mivel igazán csak ők tudnak megérteni.

L21

2012. ápr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!