Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnak erre az oldalra hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnak erre az oldalra hozzám hasonlók, csak lányban?

Figyelt kérdés
Röviden: Félénk, nem valami bulizós, nagyrészt otthon van, normális, szívesen ismerkedne, szeretne már egy komoly kapcsolatot.

2012. ápr. 29. 23:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2012. ápr. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Járnak. Például én. 21
2012. ápr. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 mus musculus ***** válasza:
100%
Ilyesmi vagyok, egy jelentős eltéréssel; nem vágyom kapcsolatra.
2012. ápr. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én régen ilyen voltam.

Ma már nagyrészt a munkahelyemen vagyok, nem otthon, a félénkség is elmúlt.

Ja, meg komoly kapcsolatom van.


Csak azért írtam ezt le, hogy lásd, ha most nincs is senkid, változni fognak a dolgok idővel (nem írtad, hány éves vagy)


27/N

2012. ápr. 30. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem nevezném magam félénknek. Új közegben eleinge csendesebb vagyok, megfigyelem a reakciókat, az embereket, de könnyen nyitok új emberek felé. Viszont sokat vagyok itthon és nem a mai értelembe vett bulik nem hoznak lázba. Nálunk még mindig az a menő, hogy elmegyek hétvégén a diszkóba szívok valamit, berúgok, ha van pasim/csajom megcsalom, ha nincs kavarok a pasikkal/csajokkal. Ez inkább taszító, mint vonzó számomra.

Amilyen 'bulikra' kapható lennék, olyanok nem nagyon vannak pl. beülni valami normális klubba, zene mellett dumálni, meginni valamit (nem berúgni), csocsózni, billiárdozni pl. Ezért sokat vagyok itthon, meg hát a korábbi társaságom is totál széthullot, nagyrészt nekik is a diszkós bulik tetszenek, aki meg normális maradt, az inkább a barátjával tölti az idejét hétvégén.

Elég gáz helyzet, de optimista vagyok és tudom, hogy előbb vagy utóbb én is megtalálom a párom. :)

17/L

2012. ápr. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 jin ***** válasza:
100%

ELÖző

na,vannak még normális lányok a korosztályodban!:D

ja ,sajna ezvan nincs normális buli,ivászat nálam rendben amig nem részegen dülöngélés a cél\végeredmény!

ja és fiu vagyok.

2012. ápr. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
19 vagyok.
2012. ápr. 30. 14:06
 8/12 A kérdező kommentje:
4. Köszi a hasznos választ, akkor még van remény nekem is.
2012. ápr. 30. 14:09
 9/12 A kérdező kommentje:
5. Teljesen igaz amit írtál sajnos a válaszod első részében.Kb énis ezért járok alig el valahova. A második részével is egyetértek, sokkal több értelme van mint leinni magad a sárgaföldig meg beszívni.
2012. ápr. 30. 14:12
 10/12 A kérdező kommentje:
6. Faith in humanity restored. :)
2012. ápr. 30. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!