Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért melegezik le a fiúk az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért melegezik le a fiúk az olyan fiúkat akik híresek, sikeresek, tehetségesek, követik a divatot?

Figyelt kérdés
pl. One Direction fiú bandát is..:D nem azt mondom, nyugodtan lehet valakinek negatív véleménye.. de olyan kifogás, hogy 'miért utálod? csak' ennek semmi értelme:DD

#One Direction #buta vélemény
2012. ápr. 30. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

3 dolog:

1. ennek mi köze van a közoktatáshoz és tanfolyamokhoz???

2. Soha életemben nem hallottam erről a fiúbandáról

3. az én szememben csak az meleg, aki nyíltan felvállalja. Egyébként semmi bajom sincs velük.

2012. ápr. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Na most megmondja neked valaki, hogy miért "utálja" őket. Hogy néznek ki már bocsánat? Mai divat? Hát akkor gratulálok, hogyha idáig fajult a világ...
2012. ápr. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Azért mert a sikeres fellépők nagy hatással vannak a lányokra.És normális férfi nem akarhatja hogy az ilyen külső tettszen a lányoknak.

Ennyi

2012. ápr. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
A 3-nak igaza van. Az ilyenek generációk gondolkodását változtatják meg és amit képviselnek őszintén szólva elég gusztustalan. Mondjuk annyi a jó bennük, hogy mivel a tinilányok nagy része ezt a mocskot fogja hallgatni, lesz egy 10%, aki hard technot, egy másik 10% rock-ot, egy harmadik 10% meg hip-hop-ot hallgat, így a szubkultúrákban lesz mindig elegendő vérfrissítés.
2012. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
én imádom őket és ha valakinek mondom akkor mindig azt mondja h fogadjunk nem hallgattam meg a zenéjüket. csak kár h de és a hangjuk is jó akkor nem lettek volna az X faktorba 3-ak ja és azért melegek mert jól néznek ki és jó a hangjuk?
2012. máj. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy sokat ismerek személyesen és egy részük tényleg kajak meleg. Ezzel nincs baj, de ez van beállítva az ideálnak, mivel a magyar média vezetőségének is nagy része meleg. Engem mondjuk annyira nem érdekel, mert nem nézek TV-t, ezeket az embereket is csak személyesen és nem pedig "munkásságuk" alapján ismerem. Ennek ellenére nem tartom a jelenséget helyesnek és szót is szoktam emelni ez ellen nekik!
2012. máj. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
konkrétan azért mert az a divat amit ma ezek a nyálkás divattervezők diktálnak a férfiak számára nagyon viszenek a homoszexuális öltözködés világa felé. ezek a fiúk magas színvonalon űzik ezt a meleg szerű öltözködést, ami azt eredményezi, hogy a társadalom valamilyen szinten elítéli őket
2012. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Az utolsó válaszolót nagyon szépen kérem, hogy mutasson nekem egy képet, amin látható a "feltűnően űzött meleg öltözködés". Már nem azér', de ennyi erőből a rockerstílust is nevezhetjük meleg stílusnak. Öltözködés alapján...pff? Mitől meleg ez az öltözködési mód? :o (nem bántásból mondom így, csak nem értem...)


A kérdezőnek:

Van olyan ismerősöm (fiú),aki szerint azért melegek, mert nem gyúrnak, nincs rajtuk izom. (És itt én zárójelben megjegyezném, hogy ez egy leírhatatlanul béna indok. pl Zayn és Liam teste... hát, na azért azon van izom. Én legalábbis látok.)

Más fiúismerősöm szerint az a "langyizene", amit fiatal előadóktól hallhatunk és bulizásról szól.

Véleményem szerint ezek mondva csinált indokok, mert azért tényleg mégis hogy néz ki, ha azt válaszolják, hogy "azért, mert féltékenyek rájuk." Na, hogyne. A fene nagy büszkeségük mellett ezt így kimondják? Szó se lehet róla...

Én egész 'véletlenül' átsiklok az ilyen vélemények fölött. Nekem is megvan másról a véleményem. Naés?

Ízlésről vitatkozni felesleges és egy ilyen féle kérdés nekem egy kicsit beillik az ízlés kategóriába.


(Bocs a regényért.)

2012. máj. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért a viselkedésükel okot adnak rá hogy az emberek ezt higyék! Elcsatant már egy két csók/puszi a fiuk között ugyhogy nem csodálom ha valaki ezt hiszi! Mondom én a nagy directioner!!<3
2012. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
egyébiránt teljesen egyetértek az egel előbbivel én ezt a bandát leszrom mert nem tudnak érdekelni. a zenéjük nekem nem jön be innentől kezdve nincs miről beszélni
2012. máj. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!