Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már jó jel? Lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már jó jel? Lehetséges hogy most hogy vissza írt esetleg hajlandó lenne nyitni felém?

Figyelt kérdés

Nos kicsi apró dologról van szó,de a mi esetünkben ez már akár jó jel is lehet!

A barátnőm szakított velem 1.5 hónapja,azóta én 1-szer 2-szer kerestem,de nem volt hajlandó velem szóba állni,nem zaklattam csak egyszer írtam neki egy sms-t hogy mi újság és hogy van?arra nem reagált,rá egy hétre megpróbáltam fehívni akkor nem vette fel.húsvétkor küldtem neki egy virág csokrot és eélküldött a fanébe és hogy hagyjam békén,pedig nem vittem túlzásba a dolgot.most volt a szülinapja nem régen és írtam neki egy sms-t hogy boldog szülinapot.gondoltam erre sem fog válaszolni,de vissza írt hogy köszönöm.tudom ez apró dolognak tűnik,de a mi esetünkben szerintem ez már jó jel,ugyan is előtte amikor a virágot küldtem akkor elküldött a fenébe.


2012. ápr. 30. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek visszaír.Ne reménykedj olyanban ami nem valós.


Én a helyedben hagynám kicsit, ahogy telni fog az idő,vagy ő keres téged,vagy ha nem,akkor amúgy sem lett volna értelme keresni.

2012. ápr. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

de még is meddig várjak?már 1.5 hónap eltelt,muszáj feléje nyitnom,mert lehet hogy ő már csak azért sem fog nyítni felém,már csak cacból sem,ismerem és elég makacs,szóval ha én nem nyitok akkor várhatnék még vagy 1 évet is akár

2012. ápr. 30. 11:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj szerintem. Egyértelmű, hogy nem akar már semmit. Visszairt mert már közömbös vagy számára.
2012. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se reménykedj...
2012. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem akar nyitni felég. Felejtsd el. Ne keresd SOHA többé. Se 2 hónap múlva, se 1 év múlva.

Keress mást.

2012. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulwa ha visszaírt az már jó jel:)Sztem még wan esélyed
2012. ápr. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!