Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 5,5 hónapos, és...

Kislányom 5,5 hónapos, és csak álmában hajlandó enni! Járt esetleg más is így?

Figyelt kérdés
2 hónapos korában kezdődött, egyik napról a másikra elutasította a cumisüveget! Rájöttem, ha elaltatom és úgy próbálom etetni elfogadja a tápszert.Így minden egyes evés előtt el kell, hogy altassam! Biztos nem a tápszerrel van gondja, mert többfélét kipróbáltunk, sajnos szoptatni nem tudtam. Cumisüvegünk is minimum 5 féle van, amit próbáltunk, hátha az nem tetszik neki.
2011. jan. 4. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a szoptatással van igy. de 7 hos a babám
2011. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos vagy nem sajnos, én a mai napig csak így tudom rendesen megetetni a gyerekemet, kb 6 hónapos kora óta. Amúgy csak pár falatot eszik, és kész. Álmában meg gond nélkül becuppantja az utolsó cseppet is. Aztán, hogy ez mennyire rossz, nem tudom, de ez van....
2011. jan. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az utolsótól szeretném kérdezni, hogy milyen idős most a babád? Nagyon fárasztó minden étkezés előtt bealtatni ugye? Legalábbis én már nagyon kész vagyok ettől, alig várom, hogy már egyen kanállal, bízom benne az könnyebb lesz. Mondjuk ennél csak egyszerűbb lehet!
2011. jan. 4. 18:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, csak most vettelek észre! :) Az enyém 1 éves, és a tápszert eszi így, másképpen nem tudom belejuttatni. Kanállal rendesebben eszik, de nem zabagép, sajnos... :)

Ez az altatásos dolog azóta van így, amióta "nem ér rá enni", minden fontosabb. Régen csak belealudt a cumizásba, és nem volt gond, de most már el kell altatnom, hogy pl. vacsorázzon. Nem érzem fárasztónak, örülök, hogy legalább így megeszi az adagját.Kérdés, hogy ez is meddig válik majd be... Kitartás!!!! :)

2011. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, először nálunk is belealudt a kajcsizásba, így kezdődött... Minél nagyobb, annál kevésbé aggódok, hogy ez meddig megy tovább, mert, ha kiváltok egy-két étkezést, már könnyebb dolgom van, és remélem mostmár egyre közelebb vagyunk ehhez, de amíg mást nem eszik, a tápszer az egyetlen tápláléka, addig nagyon fontos, hogy jól bealudjon, mert ébren egyáltalán nem eszik, akármilyen éhes! Nem tud egyszerűen mit kezdeni a cumisüveggel!
2011. jan. 6. 16:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert a kanalazáshoz! Remélem, minden rendben megy majd! Addig meg kitartás, már nincs sok idő hátra! :)
2011. jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!