Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan játék, amivel le...

Van olyan játék, amivel le lehet kötni egy 10hónapos kisfiú figyelmét egy hosszabb autóúton, ha esetleg nem hajlandó közben aludni?

Figyelt kérdés
Azért teszek fel ilyen fura kérdést,mert kisfiam egyáltalán nincs hozzászokva az utazáshoz,most viszont rokonlátogatásra indulunk.A "gond" az,hogy eleve rosszul viseli,ha be van kötve,legyen az babakocsi,vagy autósülés,mert állandóan izeg-mozog,nem bír egyhelyben ülni.Ráadásul pont abban az időszakban van,amikor a világ legnagyobb szenzációja az,hogy mindenhol feláll,kapaszkodik,mászik hihetetlen tempóban,egy perc nyugalom sincs :)Légyszi most ne azt írjátok,hogy akkor inkabb ne induljak el,hanem adjatok vmi jó kis ötletet.Köszönöm.
2010. júl. 24. 21:53
 1/6 fotucsok ***** válasza:
Nálunk az ásványvizes flakon, a kulcscsomó, a gyöngysorom és a sóskukac, ami mindig bejön, ha fogy a türelem :) és persze a cumi.
2010. júl. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én bábozni szoktam a babámnak közben.Na, az annyira leköti, hogy elnézegeti akár 3/4 órát is.Plusz van kalap a kocsiban.Azzal kukucskálóst játszunk.Hol ő bújik a kalap mögé, hol én.Ha már nagyon unja magát, adok kiflit a kezébe.
2010. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kuki evés. Állatos mondókás könyv. Nem tudom leköti- e valami mese, lányom imádja a mickey egeret, beszereztünk egy hordozható dvd lejátszót egész úton szépen nézi!
2010. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is az ásványvizes flakon jön be,el van vele sokáig pedig mi gyakran utazgatunk Salzburg és Györ között!Lányom 11 hónapos!
2010. júl. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk az vált be,hogyha az alvásidőre igazítjuk a hosszabb utazást...

Indulás előtt megetetem,és szinte végig szokta aludni az utat.Amúgy az én lánykámmal is lehetetlenség lenne bárhova is eljutni. :)

2010. júl. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

próbáljatok akkor menni amikor aludna.

nálunk ezek váltak be? kulcscsomó, szalagra kötött csilingelő dolgok, plsüssel bábozás, telefonról zene, fényképezőgépem (nagyon lekötötte ha ki-be járattam az objektívet. :), ő még 10 hósan nem kapott semmi rágcsát, de ha atied szokott, akkor az is beválik. meg cumi. szóval ilyen kedvenc kacatok, amikkel itthon is szívesen babrált.

2010. júl. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!