Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok: nektek be jön az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: nektek be jön az olyan pasi aki autó és motor szerelő? F/21

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francért ne jönne... nem szakma alapján válogatunk...a nagy átlag legalábbis biztos nem.
2012. ápr. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha nem koszos, olajos állandóan a keze,akkor tök mindegy mi a becsületes szakmája.
2012. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha bejön külsőre és belsőre,akkor igen.
2012. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez aztán hatalmas információ hogy "autó és motor szerelő? F/21".
2012. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Igen, imádjuk ha úgy jön haza, hogy a lábujjától az orra hegyéig olajos és benzin és füstszag keverékét már a sarokról érezni! Fincsi!
2012. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejönne:) Persze nem ez alapján választanék, de tetszik, férfias munka;)
2012. ápr. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha melója mellett van pár milliója, jó kocsija, háza akkor simán.
2012. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Apum még amikor kicsi voltam karosszéria lakatos volt. Épített magának a kertben egy nagy műhelyt. De már nem ezen munkálkodik, így kiszokta adni. Most jött egy 22 és egy 23 éves srác, motorszerelők. Kicsit összegabalyodtunk. Annyira nem rossz, nekem bejön.:)
2012. ápr. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!