Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri-e így tovább? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri-e így tovább? (lent)

Figyelt kérdés

3 hete ismertem meg valakit, a véletlen hozott össze bennünket... Viszont (még) nem vagyunk együtt, és talán nem is leszünk, annak ellenére, hogy nagyon szimpatikusak vagyunk egymás számára.

Minden nap órákat beszélgetünk, kétszer találkoztunk... egyszóval minden elég jól ment, EDDIG. Pár napja nagyon szomorú volt és addig faggattam amig kibökte, hogy még mindig szerelmes az exébe (akivel kb. 2 hónapja szakítottak), nagyon hiányzik neki stb stb, de biztos nem akar visszamenni hozzá, meg mostmár én is itt vagyok neki, csak még időre van szüksége... Mondtam oké... én megprobálok segíteni meg mellette leszek, viszont mióta elmondta ezt már nem ugyan olyan a viszonyunk... Talán eddig probálta titkolni, hogy mit érez és nem mutatta, hogy szomorú, most azonban igen... Egyszerűen már nem tudok mit kezdeni a helyzettel, lassan lábtörlőnek érzem magam.... Csak vigasz vagyok s annak se jó! Úgyhogy nem tudom, hogyan tovább...

Bocsi, ha hosszú lett, de hálás lennék, ha elolvasná valaki és tanácsot adna, hogy mit tehetnék... "lépjek le" mielött nagyon fontos lenne számomra vagy maradjak mellette, mig el nem felejti az exét vagy éppen úgy dönt, hogy visszamegy hozzá?


2012. ápr. 30. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem akart megbántani,de ha az exére gondol, akkor nem sok esélyed van...
2012. ápr. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Addig nem nagyon lehet normálisan elkezdeni egy új kapcsolatot, amíg nem szakadt el az extől. Adj neki időt. Szerintem rendes tőle, hogy elmondta. Ha tényleg tetszik neked, akkor most hirtelen úgysem jönnél össze mással. Addig ne erőltessétek a dolgot, amíg nem felejtette el az exét, aztán majd kialakul.
2012. ápr. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt mondtad, hogy nem akar visszamenni. Szemétség lenne most dobnod. Adj még egy kis időt neki, csináljatok közös programokat, érezzétek jól magatokat, ne az ex legyen a téma.....
2012. ápr. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel elmondta ezért tudja és túl is akar lépni az exén csak nem megy de ettől még te fontos vagy neki csak mégis még meg van benne a ragaszkodás de tudja hogy annak a kapcsolatnak már vége van.Szerintem legyél ott neki mint egy jó barát még túl nem teszi rajta magát aztán meg megpróbálhatjátok
2012. ápr. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!