Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit választanátok helyettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit választanátok helyettem? (részletek lent)

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és ezidáig sosem voltam szerelmes. Azonban most felbukkant az életembe egy fiú akivel nagyon hasonlóak vagyunk, jól kijövök vele és jókat nevetünk ha együtt vagyunk. Ezzel idáig semmi gond nem lenne, de jövőre elutazom külföldre egy évre.

És nagyon akarom ezt az utazást. Féltem is hogy szerelmes leszek, de gondoltam biztos nem leszek szerelmes mert hát eddig még sosem voltam. De nagyon megtetszett ez a fiú és félek, hogy beleszeretek. És majd nem tudok dönteni? :/

Hazudjak magamnak és utazzam el? vagy a szerelmet?

az azért tudni kell hogy nemrégiben depresszióba és magam alatt voltam, akkor határoztuk el hogy 1 év külföldön jót tenne, de most már nem tudom.

Nem azt akarom hogy ti döntsétek el helyettem, de kíváncsi vagyok a véleményetekre... Hátha segít!



2012. ápr. 30. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindekttőt választom!


Annyi előnyöm van, hogy kialakult már egy stabil párkapcsolat és amíg kinn tanulok finn-ben addig ő megvár.


Szerintem nyugodtan bonyolódj bele a srácba, ha itt az idő elmész és kiderül ,hogy erős-e a szerelmetek vagy csak egy-nyári kaland volt!

2012. ápr. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocs a rossz fogalmazásárt csak nem tudtam hogy kezdjek neki és sokszor javítottam:

* És nem tudok majd dönteni!

* szerelmet válasszam?

* nemrégiben depressziós és magam alatt voltam

2012. ápr. 30. 13:14
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz első! Nem hangzik rosszul!
2012. ápr. 30. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyanebben a helyzetben voltam én is 1évvel ezelött, de megismerkedtem a sráccal, mindent elsöprő első szerelem :) és ő rögtön mondta, hogy meg fog engem várni :) és képzeld nyáron kiderült, hogy mégsem megyek külfüldre!:) nagyon boldogok voltunk és lassan egy éve együtt is vagyunk, ám most úgy tűnik hogy ősztöl tényleg kimegyek külföldre egy évre :/ a depresszió nálunk most jött el, de megbeszéltük és tudjuk hogy van olyan erős a szerlmünk hogy túl fogja élni ezt az 1év távlapcsoltatot :) úgyhoyg azt tanácsolom, hogy bátran ismerkedj, ha elég erős a kapcsolatotok, akkor biztosan fogtok találni megoldást :) 17/L
2012. ápr. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyi, ha összejöttök az utazásig akkor ki is próbálhatod mennyire erős ez a kapcsolat, de szerintem mindenképpen menj el , mert a fiú itt lesz ha hazajössz(és ha igazán szeret meg is vár), de a külföldi tanulás ritka lehetőség!
2012. máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!