Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van úgy hogy a nők mást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van úgy hogy a nők mást mondanak gondolnak? Például (Soha) nem járnék veled mondja, közben meg ott motoszkál a fejében a gondolat hogy jó pasi. Ez most csak egy példa

Figyelt kérdés

#nőiészjárás
2012. ápr. 30. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, megesik.
2012. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha valami miatt tartanak az illetőtől...
2012. ápr. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam teljesen ez a helyzet... XD

Amit mondok: Az a pasi??? Áhhh! Soha nem járnék vele!

Amit gondolok: Istenem , de jóképű! Biztos az angyalok küldték le ide ezt a szemkápráztatóan eszméletlenül kiábrándítóan jóképű pasit akit csak lélegzetvisszafojtva lehet megbámulni. Ahhhh! Mindjárt orgazmusom lesz a látványától.


19/N

2012. ápr. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet, hogy valakinek vagy valaminek meg akarnak felelni, ezért azt mondják, hogy nem. Közben pedig nagyon is szeretnék. Ezt kell észrevenni...
2012. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. olyan nő vagyok, aki azt mondja amit gondol. szóval van ilyen is, olyan is...
2012. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 mus musculus ***** válasza:
100%

Pont a te példád az egyedüli helytálló a teóriában (esetleg ha nem akarnak megbántani egy hozzájuk közelálló személyt). Ezt többnyire kéretésnek szánják, várják, hogy kezdj udvarolni, küzdeni a kegyeiért, ebből derítik ki, mennyire veszed komolyan a leendő kapcsolatot, nemcsak alkalmi szexpartnert keresel-e. Azt már nem veszik számításba, hogy az epekedő akár komolyan is veheti a kosarat...

Egy mások szerint is szókimondó csaj

2012. ápr. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
eddigieknek köszi, utolsó ez nagyon érdekes.
2012. ápr. 30. 14:34
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon érdekes kérdés, remélem, hogy kitűnő tippek lesznek ezek a válaszok :)
2012. ápr. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem áltattam senkit. Szerintem baromság, ha nem a véleményünket mondjuk. Abból lesznek később a bonyodalmak meg a nőket ufónak néző férfiak.
2012. ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen de ha például 20 barátnőd azt mondja hogy milyen ronda a pasi, de te meg kijelented, hogy szerinted meg jóképű és meg akarod ismerni, akkor nem a pasik hanem ők fognak ufónak nézni...


És elég rosszul járnak azok az emberek akik túlságosan szókimondóak... Én is ilyen voltam és lám, általános iskolát kellett váltanom mert az egyik órán megjegyeztem hogy esetleg a pitagorasz tételben nem a NÉGYZET oldalainak négyzete egyenlő a BEFOGÓ négyzetével (komolyan ilyen idióta tanított)... Meg akart buktatni matekból, és mivel akkoriban kitűnő voltam ezért érdekes módon egyesek kerültek naplóba, meg az órákon csesztetett. Középiskolában meg megmondtam egy csajnak hogy piszkos az orra esetleg törölje meg mert az emberek ki fogják nevetni. Két nap múlva már 20 pasi megdugott, három abortuszom volt és 4 hónapos terhes voltam... Higgyétek el, akkor már inkább leszek UFÓ, mintsem hogy mégegyszer átéljem azokat a megaláztatásokat, amiket a szókimondóságom miatt átéltem...

19/N

2012. ápr. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!